+38 (044) 22 13 221

Масаж вдома у Києві

Замовити консультацію онлайн

Швидко передзвонимо
і приїдемо протягом години

Масаж лікувальний у Києві

Пропонуємо Вам всі види лікувального масажу, при хворобах опорно-рухової системи після травм, функціональними захворюваннями хребта та іншими хворобами, при яких рекомендовані масажні процедури.

Профілактичний масаж для тих людей, робота яких пов'язана з малорухливою діяльністю, наприклад, робота за комп'ютером, ми можемо запропонувати профілактичний масаж, щоб уникнути остеохондрозу, будь-яких зон хребта та больових синдромів.

Окремо хочемо помітити рівень обслуговування наших пацієнтів. Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень та кваліфікацію, щоб масаж додому Київ був виконаний максимально якісно та ефективно. Будь-який вид масажу проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта та захворювання. Про ціни. Наші ціни на масажі, не відрізняються від середніх цін по місту, але вони набагато демократичніші, ніж ціни елітних клінік, а рівень кваліфікації та досвіду масажистів не нижчий. Вибираючи тип масажу та кількість сеансів, Ви можете отримати індивідуальні знижки. Проведення всіх процедур масажу на будинок буде проходити у звичних та комфортних для вас, умовах. Замовити масаж на будинок Київ у нашому центрі сімейної медицини нескладно. потрібно залишити заявку або зв'язатися з нами по телефону для контакту. Ми працюємо цілодобово і приймемо вашу заявку до виконання негайно.

Вартість послуг масажу Київ

Загальний масаж (40-60 хв.) 550 грн.
Дренажний (30-45 хв.) 450 грн.
Загальний масаж (40-60 хв.) 550 грн.
Антицелюлітний (60 хв.) 500 грн.
Реабілітація (від 60 хв) 550 грн.
При лактостазі (35-45 хв) 400 грн.
Масаж одного відділу (спина, груди, поперек) 30хв 450грн.
Масаж однієї кінцівки (рука, нога, 20хв) 250грн.
Дитячий від 2-х тижнів 400грн.

Основні показання до масажу

  • Головні болі, у спині, попереку, шиї

  • Невралгії та неврити, радикуліт, паралічі, артрити

  • Порушення моторної функції товстого кишечника,
    ЯБЖ (у ремісії)

  • Бронхіальна астма, бронхіт, пневмонія

  • Захворювання серця

  • Після травм (переломи, вивихи та ін.)

  • При переломах у стадії загоєння

  • Гіпо-гіпертонія

Які види масажних процедур
ми можемо запропонувати?

Усі ми знаємо про користь масажу. Його вплив на організм важко переоцінити. Він надає загальнозміцнюючий, лікувальний та лікувальний вплив на організм. Промасажовані ділянки тіла краще забезпечуються киснем, активізуються обмінні процеси у клітинах шкіри, відновлюються зв'язки та тканини суглобів. Крім цього масаж активно та ефективно застосовується в естетичних цілях, повертаючи молодість та пружність тіла. Тому ми шукаємо масаж Київ, щоб не лише надати організму тонусу та краси, а найчастіше це пов'язано із захворюваннями, які вимагають масажних процедур. Масажі - застосування впливу на органи та тканини людського організму за допомогою рук. Звичайно, вибір масажиста, особливо незнайомого, завжди пов'язаний із певним ризиком. Кваліфікація, досвід, відгуки – це має важливе значення. Відвідування масажиста в лікувальних закладах та масажних салонах пов'язане з деяким дискомфортом та втратою часу. Ми будемо почуватися набагато комфортніше і впевненіше, якщо замовимо масаж додому. Наш центр сімейної медицини «Медсестра» пропонує Вам послуги кваліфікованих та досвідчених масажистів вдома та в офісі (з портативним масажним столом).

Дренажний масаж

Окремо варто зауважити, що нами застосовується і такий вид масажу, як дренажний масаж, який дуже ефективний на ранніх стадіях варикозного розширення вен. Він виконує як лікувальну, і косметичну функцію.

Загальний масаж

Лікувальні масажі проводяться як для окремих ділянок тіла, так і загальний масаж, залежно від того, що призначив лікар. Лікувальний масаж проводиться сеансами, кількість яких наказано лікарем. Особливі випадки лікувального масажу – для лежачих хворих.

Мануальна терапія

Мануальна терапія – її проводять фахівці лише високої кваліфікації та мають спеціальну освіту, підтверджену сертифікатами. Даний вид масажу має відмінну ефективність при різних захворюваннях хребта.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж. Все відоме прагнення жінок, мати гарне тіло, бути стрункою та підтягнутою. Але його застосування дає не тільки естетичний результат, роблячи шкіру ідеально гладко, і позбавляючи не тільки «апельсинової кірки».

Відеоролик “Лікувальний масаж”

Викликати медсестру додому

Заповніть форму і наш адміністратор звяжеться з Вами для підтвердження виклику