+38 (044) 22 13 221

Медичний сервіс у Києві

Замовити консультацію онлайн

Швидко передзвонимо
і приїдемо протягом години

Про нас

В нашому медичному центрі «Медсестра» працює професійна команда, яка має багаторічний практичний досвід. Медперсонал уважно підходить до кожного пацієнта і сумлінно виконує свої службові обов'язки. У нашому дружньому колективі досвідчені фахівці з медичною освітою. Їхній пристойний багаж знань доповнюється великим досвідом роботи і реальним бажанням допомагати людям, які опинилися в складній життєвій ситуації.

Ми маємо всі підстави гарантувати високу ефективність та якість наданих нами послуг, конфіденційність та суворий контроль за дотриманням лікарської етики.

Медичний центр «Медсестра» вигідно відрізняється від своїх конкурентів відмінним технічним оснащенням та сучасним обладнанням. Ми – це чітка організація роботи, європейський рівень сервісу та обслуговування.

Довіряйте турботу та догляд за своїм
здоров'ям та здоров'ям рідних
професіоналам!

Наші переваги

Персонал

Наш персонал складається з переважно з медичних працівників з досвідом роботи від 5 років. Наші співробітники, їхня компетентність – це наша репутація та якість послуг, тому працюють у нас не тільки професіонали своєї справи.

Вартість послуг

Вартість послуг компанії “Благомир” у середньому ціновому діапазоні є унікальними послугами за дуже доступною ціною. Дізнайтеся про знижки.

Робочі години

Наш персонал працює цілодобово, позмінно, по буднях і у вихідні та святкові дні. Прийом заявок за телефоном з 08:00 до 20:00 по буднях та цілодобово електронною поштою (форма заявки у розділі “Контакти”).

Гнучкий графік

Ми складемо зручний для Вас графік чергування доглядальниць біля хворого, погодинно або подобово, а також можливе замовлення послуги доглядальниця з проживанням.

Домашні клопоти

Прибирання, прання, купівля продуктів та медикаментів з наданням звітів та чеків. Доглядальниця зможе допомогти Вам та візьме домашні клопоти на себе.

Договір та квитанція

Укладання договору – це гарантія нашої бездоганної роботи та Вашого спокою за хворого. Договір Ви можете оформити у нас в офісі або вдома.

Кваліфікований догляд за хворими на дому у Києві

Медичний центр «Медсестра» надає послуги з догляду за хворими вдома. Адже в житті буває так, що хтось із членів сім'ї або близьких людей через різні обставини (хвороба, травми, аварія, вік) позбавляється можливості самостійно пересуватися, постійно залишаючись у ліжку. У такій ситуації весь тягар турбот лягати на плечі близьких людей. Всі ці турботи забирають дуже багато часу та сил, у тому числі й моральних, яких не завжди вистачає.

Саме для вирішення подібних проблем, наш медичний центр надає послугу догляду за хворими, прикутими до ліжка. Зручно так само і те, що у нас можна скористатися прокатом медичної техніки, замовити виїзд додому медсестер, купити товари в магазині та багато іншого.

Наші фахівці з повною самовіддачею та серцевою теплотою візьмуть на себе турботи, доглядаючи близьких вам людей. Коли ви в повному спокої зможете продовжувати займатися повсякденними турботами і ходити на роботу. Ставлення до людей дуже важливий нюанс, адже догляд за дуже обмеженою у фізичному плані людиною вимагає не лише професіоналізму, а й простої людської уваги, а також турботи. Важливо, що наші співробітники, поряд з наявністю медичної освіти, мають пристойний досвід роботи з пацієнтами різних вікових категорій.

У разі потреби, в домашніх умовах, хворому будуть зроблені уколи та крапельниці, ін'єкції лікарських препаратів. Можливий масаж як лікувальний, так і профілактичний, постановка клізми або катетеризація сечового міхура та інші щоденні процедури.

Виклик вузькопрофільного фахівця додому

Серед послуг, що надаються, є лікар для всієї родини і швидкий виклик спеціаліста додому. Якщо у вас, або у когось із близьких виникли проблеми зі здоров'ям, або ж у вас немає бажання стояти в чергах і витрачати свій час для вирішення бюрократичних питань у галузі медицини. можна просто залишити заявку на сайті. Лікар потрібної спеціалізації приїде за адресою у Києві та Київській області, надасть допомогу та надасть консультацію.

Чому ж таки варто вибрати саме нас

Ще раз нагадуємо, у нас працюють лише перевірені, освічені та висококваліфіковані фахівці з пристойним досвідом роботи у медичній сфері. Медсестри мають достатні навички, щоб у разі критичної ситуації оперативно надати грамотну долікарську допомогу. Вони завжди дуже уважні і добрі до своїх підопічних.

Вибравши нас як своїх помічників, ви швидко зрозумієте, що спеціалізований догляд, руками добре підготовлених професіоналів, позитивно впливає на моральне здоров'я хворого і як наслідок його загальний стан, і реабілітацію.

Ми працюємо у Києві. З усім спектром медичних послуг, що надаються нами, розцінками на них, ви можете ознайомитися у відповідних розділах цього сайту. Телефонуйте, ми обов'язково допоможемо!

Наші контакти

Адреса

м. Київ, вулиця Івана Франка 3

Ми в соцмережах

Залиште ваш номер і ми вам передзвонимо