+38 (044) 22 13 221

Робота доглядальницею у Києві

Замовити консультацію онлайн

Швидко передзвонимо
і приїдемо протягом години

Як знайти роботу доглядальницею в Києві?

Робота доглядальниці дуже затребувана і необхідна, адже дуже часто літнім, хворим, немічним та інвалідам потрібен спеціальний догляд. Вас цікавить така сфера зайнятості та заробітку? Наш центр "Медсестра", що спеціалізується на сімейній медицині, зможе запропонувати оптимальне місце для вас. Незалежно від того, маєте ви досвід чи ні, ми готові допомогти всім зацікавленим, відповідальним та працелюбним людям.

Звертайтесь до нас за телефоном: (067) 22-067-33

Права та відповідальність доглядальниці при догляді за хворим

Грамотна професійна турбота за немічними та хворими, а також за пацієнтами післяопераційного періоду дуже важлива. Це гарантія одужання та відсутність ризику виникнення ускладнень. Обов'язково враховується здоров'я на даний момент, вік, характер та потреби підопічного, наявні обставини, можливості самообслуговування або нагляду близькими людьми. Коли з таким клієнтом члени сім'ї не живуть або вони змушені часто їхати, потрібна доглядальниця з проживанням. Ще наявність будинку такого фахівця критична, коли потрібна медична кваліфікована допомога або коли рідні з якихось причин не можуть надавати повноцінного та правильне обслуговування.

Зобов'язання та виконувана робота

Найчастіше до працівника цієї галузі висувається основна вимога – наявність досвіду, знань чи певних навичок, профільної, бажано медичної освіти. Адже йдеться про людське здоров'я, безпеку та комфорт його життя. Достойна робота в Києві доглядальниці з проживанням або без проживання, вимагає від спеціаліста певних критеріїв. При цьому враховуються такі основні моменти:

 • 1

  Наявність на руках медичної книжки із пройденим медоглядом

 • 2

  Профільна медична освіта та професійний досвід

 • 3

  Вміння надавати відповідну допомогу, виконувати медичні маніпуляції

 • 4

  Володіння основними діями щодо догляду за хворими, немічними та літніми

 • 5

  Навички у побутовій сфері (готівка, закупівля продуктів та прибирання)

 • 6

  Знання основ дієтології

 • 7

  вміння готувати якісну їжу

 • 8

  Характеристики, рекомендації та відгуки від попередніх роботодавців

 • 9

  Добросовісність, акуратність, відповідальність та старанність

 • 10

  Психологічні навички спілкування, позитивний характер

Дуже важливим моментом для людини, яка збирається доглядати людей у віці або хворіють, є акуратність, уважність та сумлінність. Такий фахівець обов'язково повинен мати навички психології, щоб зуміти знайти підхід до клієнта, налагодити з ним порозуміння та довірчі відносини. Адже легкість, оптимізм і чарівність доглядальниці впливає на гарне самопочуття підопічного. та його швидке одужання.