(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Медичні технології

Це добре, щоб бути здоровим і багатим. Це аксіома важко виклик, але не все відбувається, як ми хочемо, щоб, таким чином, у наше життя і травми і захворювання, які приносять неприємностей і досвідом не тільки для нас, але і для наших рідних і близьких. Багато хто з захворювань потрібне спеціальне обладнання, такі як медичного обладнання. Саме medtehnika, для багатьох захворювань а особливо коли догляду за хворими, жорсткою і нерухомо стає справжній, потужний інструмент для повного відновлення. Центр сімейної медицини "Медсестри" може запропонувати вам широкий вибір медичного обладнання за наймом і для продажу.

Ходунки
Инвалидные коляски

Medehnika, вартість оренди

 1. Ходунки-200 грн/місяць
 2. Інвалідного крісла-600 грн/місяць
 3. Функціональні ліжко-600 грн. / місяць
 4. Приліжкові туалет-250 грн. / міс.

 

Вартість доставки до Києва

 1. Ходунки-100 грн
 2. Інвалідного крісла-200 грн
 3. Функціональні ліжко-300 грн
 4. Приліжкові туалет-100 грн.
Примітка: є оренди за 4 місяці в наявності (копію паспорта) Київської реєстрації необов'язкова. Якщо лізингоотримувача займає medtehniku за межами Києва, запорука береться в повну вартість (покупної ціни) орендованих транспортних засобів.  

Чому це вигідно прийняти medtehniku найму?

У багатьох хвороб стан пацієнта, який вимагає використання медичного обладнання є тимчасовим. Милиці, Ходунки, Інвалідні коляски та спеціальні ліжка необхідно не більше, ніж шість місяців. Тоді всі ці речі є ховатися в коморі або принесли з дому, але гроші і, з гідною вже провели. Це коштує того, щоб це зробити, якщо ж всього на 2-3 необхідні милицях протягом декількох місяців? Найкращим варіантом, щоб придбати необхідне обладнання за наймом, він запозичив а потім передати. Це стосується спеціальних медичних ліжка та складні інвалідні функціональний, але справа не назавжди. Наш центр можна надати різні версії ліжками, а також спеціальними матрацами та інвалідних колясок, які допоможуть вашій родині отримати добре швидше. Про ціни. Наші ціни, продукти, такі як медичне обладнання Київ є досить адекватні і доступні. Ми подбали про цієї родини хворою людиною, де були могли дозволити собі повний спектр медичного обладнання за доступною ціною, оренда. Про якість. Всі продукти-виробництві відомого італійського бренду екранного меню, які давно зарекомендувала себе високу якість, функціональність і практичність, всієї продукції. Medtehnika Києва від екранне меню надає можливість для збереження та підтримки здоров'я мільйонам людей з обмеженими можливостями та пацієнтів у багатьох країнах світу.

Продаж медобладнання в Києві

 1. Наші ціни низькі, але відповідно до висока якість і функціональність всі статті, які подаються
 2. Ми маємо можливість запропонувати акції і бонуси що наше придбання
 3. Швидкий і недорогий доставки з установки
 4. Все обладнання сертифіковане, з повним пакетом документів від світових виробників

Медичні технології запропонували нашому центрі повністю відповідає вимогам Міністерства охорони здоров'я України, міжнародними стандартами і має сертифікати. Телефонуйте, завжди раді дорадчу допомогу і підтримку вам у виборі якість медобладнання!