(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Медтехніка

Добре бути здоровим і багатим. Цю аксіому важко заперечити, але не все буває так, як нам хочеться, тому в нашому житті є і травми, і хвороби, які доставляють клопоти і переживання не тільки нам, а й нашим близьким. Багато з захворювань вимагають застосування спеціальних приладів і обладнання, таких як медтехніка. Саме медтехніка, для багатьох захворювань, а особливо при догляді за лежачими і малорухомими хворими стає справжнім, ефективним засобом для повного одужання. Центр сімейної медицини «Медсестра» може запропонувати вам великий вибір медичної техніки напрокат і на продаж.

Ходунки
Інвалідні коляски
Функціональна ліжко

Медтехніка, вартість оренди

 1. Ходунки-200 грн/місяць
 2. Інвалідне крісла-600 грн/місяць
 3. Функціональне ліжко-700 грн. / місяць
 4. Приліжковий туалет-250 грн. / міс.

Вартість доставки по Києву

 1. Ходунки-150 грн.;
 2. Інвалідне крісло-300 грн.;
 3. Функціональне ліжко-400 грн.;
 4. Приліжковий туалет-150 грн.
Увага: укладається договір оренди мінімум на один місяць при наявності київської прописки (копії паспорта) .Якщо орендар бере медтехніку за межі Києва, береться заставу в повному розмірі вартості (закупівельної ціни) орендованого виду техніки.

Чому вигідніше брати медтехніку напрокат?

При багатьох захворюваннях, стан хворого, яке вимагає застосування медтехніки – процес тимчасовий. Милиці, ходунки, інвалідні коляски або спеціальні ліжка потрібні не більше півроку. Потім всі ці речі ховаються в комору або виносяться з дому, але гроші, і, причому пристойні, вже витрачені. То чи варто це робити, якщо ті ж милиці потрібні всього на 2-3 місяці? Оптимальний варіант – придбати необхідний інвентар напрокат, покористуватися, а потім здати його. Це стосується і спеціальних медичних ліжок та інвалідних колясок функціональних, але потрібних не назавжди. Наш центр може надати різні модифікації ліжок, плюс спеціальні матраци, і інвалідні коляски, які допоможуть вашим рідним швидше одужати. Про ціни. Наші розцінки, на такі вироби, як медтехніка київ, цілком адекватні і доступні. Ми подбали про те, щоб сім’ї, де є хвора людина, змогли дозволити собі весь спектр медичної техніки за прийнятною вартістю, напрокат. Про якість. Всі пропоновані вироби – виробництво відомого італійського бренду OSD, який давно зарекомендував себе високою якістю, функціональністю і практичністю всіх виробів. Медтехніка київ від OSD дає можливість зберігати і підтримувати здоров’я мільйонам інвалідів і хворим у багатьох країнах світу.

Продаж медтехніки в Києві

 1. Наші ціни – невисокі, але відповідають високій якості і функціональності всіх представлених виробів
 2. Ми можемо запропонувати акції і бонуси, які здешевлять придбання
 3. Швидка і недорога доставка з установкою
 4. Вся техніка – сертифікована, з повним пакетом документів від світових виробників

 

Медтехніка, пропонована нашим центром, повністю відповідає вимогам МОЗ України, міжнародним стандартам і сертифікована. Телефонуйте, завжди раді проконсультувати і допомогти Вам у виборі якісної медтехніки!