+38 (044) 22 13 221

Клізми вдома у Києві

Замовити консультацію онлайн

Швидко передзвонимо
і приїдемо протягом години

Клізма при частих запорах

Клізма: види, для чого потрібна. Постановка клізми- медична процедура, яка полягає у введенні рідин в кишечник. Все клізми можна поділити на кілька видів, залежно від призначення. Клізма очищає або для послаблення. Поставити клізму очищувальну необхідно в тому випадку, якщо потрібно очистити кишечник. Дана процедура зазвичай застосовується доглядальницею по догляду за больним.Очіщеніе кишечника природним шляхом, складний і часто утруднений процес. Скупчення калових мас в організмі може поєднуватися з утрудненою дефекацією, таке явище називається запором. Для його усунення і використовується очисна клізма, вона механічним шляхом доставляє в кишечник рідини, які стають подразниками, що сприяють процесу калоотделенія. Клізми такого типу дієві при запорах, отруєннях. Послабляющая клізма – клізма, що надає проносну дію на організм, не механічним шляхом, а дією спеціальних рідин на організм.

Клізми лікувальні

Можлива і постановка специфічних клізм: гіпертонічної (використовується в крайніх випадках, через яскраво вираженого дратівної ефекту на слизову кишечника), масляної (застосовується для усунення наполегливих запорів), емульсійної (володіє прекрасним спорожняйте ефектом, досягати в найкоротші терміни), сифонной (застосовується з крайньою обережністю при непрохідності кишечника). Всі процедури, описані вище, повинні проводитися професійно. Постановка клізми є сестринської маніпуляцією, проведена самостійно, вона може нашкодити людині, що потребує процедурі, а не принести користь. Знайти кваліфіковану медсестру для постановки клізми в Києві, досить нескладно, найзручніше скористатися послугами сайтів, що надають послуги сестринського догляду. Так само, необхідно пам’ятати, що постановку клізми повинен призначати лікар.

До лікувальних клізм можна віднести: краплинні, клізми поживні, лекарственние.Поставіть клізму крапельну слід в тому випадку, якщо необхідно відшкодування крові або рідини. Так само використовується, якщо необхідно вводити великий обсяг лікарського препарату. Клізму лікарську прописують в тому випадку, якщо введення препаратів іншим шляхом, важко. Всмоктування ліків через кишечник проходить надзвичайно швидко, ліки виявляються в крові в обхід печінки. Процедура в основному проводиться із застосуванням мікроклізм, об’ємом не більше 100 мл. Такі процедури поділяють на два типи. Перше – клізма місцевої дії, застосування – для зняття запального процесу в відділі товстого кишечника. Друге – загальної дії, безпосередньо для введення ліків. Клізма поживна використовується тоді, коли рідина неможливо вводити через рот, її вводять через анальний отвір, відразу в пряму кишку. Застосування такої процедури досить рідко. Така клізма може використовуватися як часткове заміщення штучного годування пацієнта.

Кружка Есмарха

Кружка Есмарха одноразова

Груши для клізм

Вартість установки клізми в Києві вдома

Очисна клізма 350 грн.
Лікарська клізма 350 грн.

Протипоказання клізми

Все необхідне обладнання надається патронажної фірмою, лікарські препарати, якщо вони необхідні, надаються пацієнтом або оплачуються ним за домовленістю. Якщо пацієнт потребує цілого курсі клізмірованія, надаються значні скідкі.Несмотря на багато переваг клізми, занадто часте клізмірованіе протівопоказано.Ісключеніем є випадки, коли інші недоступні, наприклад, при постійному замку можна використовувати масляну клізму, а гіпертонічну краще не використовувати часто, та й то, за призначенням лікаря. У будь-якому випадку, треба звертати увагу не на симптом або стан, як запор, а на основне захворювання і при усуненні якого необхідність, знову ж таки, наприклад, очисної клізми, відпадає.

Існують протипоказання, при яких клізми категорично заборонені: сильні болі в області живота, кровотеча, непрохідність кишечника. Тріщини і запалення анального отвору, так само можуть послужити приводом для відмови від проведення процедури. Така послуга, як постановка клізми в Києві на дому у пацієнта, є найбільш затребуваною в будь-який патронажної служби. Персонал патронажних центрів, який здійснює такі процедури з виїздом на будинок, має необхідну сертифікацію на надання послуг, а так само величезний досвід роботи в цій сфері, проводить процедуру з усілякою акуратністю, делікатно і безболезненно.Во час проведення процедури використовуються тільки добре продезінфіковані обладнання та наконечники індивідуального користування.

Пам'ятайте, що набагато краще цю процедуру виконає спеціаліст! У будь-якому разі, дзвоніть, звертайтеся, будемо раді допомогти!

Викликати медсестру додому

Заповніть форму і наш адміністратор звяжеться з Вами для підтвердження виклику