+38 (044) 22 13 221

Ін’єкції вдома у Києві

Викликати медсестру

Швидко передзвонимо
і приїдемо протягом години

Ін'єкції внутрішньом'язові вдома в Києві

Ін'єкції вдома – внутрішньом'язові, внутрішньовенні, підшкірні уколи, встановлення крапельниці вдома професійно, швидко, доступно та вигідно!

Актуальне питання на сьогоднішній день – уколи вдома. Практично кожна людина стикалася з такою потребою, як проходження курсу з використанням ін'єкційних препаратів, виконання щеплення дитині, постановка крапельниці та ін. Але далеко не завжди можна знайти час і можливість для відвідування клініки.

Що ж робити у цьому випадку? Запрошувати сусідку чи знайому? Ні в якому разі! Укол (ін'єкція) - це серйозна маніпуляція і необізнана людина може помилитися і в дозі ліки і в правильності виконання уколу, що загрожує серйозними наслідками. Є препарати, які вводяться тільки внутрішньовенно або внутрішньом'язово, у разі помилки незворотні наслідки, до того ж, дуже багато правил введення ліків, якими користуються саме професійні медсестри. Якщо вам чи вашому домочадцю потрібно зробити уколи, наша компанія пропонує послуги саме професійної медсестри. Просто зателефонуйте нам та замовте послугу. Фахівці готові надати допомогу у будь-який час доби 365 днів на рік.

Вартість ін’єкцій у Києві вдома

Ін'єкції в/м, п/к, в/в 200-300 грн.
Встановлення крапельниці 350 грн.

Переваги виклику медсестри додому

Немає потреби поспішати до клініки та вистоювати в чергах.

Не потрібно лягати в стаціонар, якщо надано постільний режим та внутрішньовенні уколи.

Виклик медпрацівника на будинок дозволяє провести процедуру у спокійній звичною для хворого обстановці, що допомагає якнайшвидшому одужанню.

Діти та люди похилого віку складно переносять поїздки до поліклініки, тому уколи вдома – це те, що збереже нервову систему у спокої.

Якщо в людини ослаблений імунітет, він може «підхопити» у стінах лікарні якийсь вірус, що посилить основне захворювання.

Крапельниця вдома у Києві

Крапельниця вдома – це популярний вид послуг, при яких здійснюється виїзд медсестри або фельдшера додому до пацієнта, коли перебування у стаціонарі утруднене. Крапельниці дуже ефективні, коли у пацієнта порушений водно-сольовий баланс організму, наприклад, при сильному блюванні, проносі, кровотечах, при багатьох захворюваннях травної, нервової, серцево-судинної та ін. систем і т. д.

Тим не менш, ставити крапельницю повинна досвідчена (маніпуляційна) медсестра, дуже багато нюансів при постановці крапельниці, особливо літнім людям і всім, у кого вже ісколоти вени, є супутні судинні захворювання і в інших випадках, оскільки досвідчена медсестра завжди дбає про вени пацієнта , в які ще треба буде потім колоти.

Під час введення або правильніше буде сказати, при вливанні (інфузії) препаратів, можуть виникнути побічні ефекти та реакції: наприклад, голка може відійти, якщо пацієнт поворухне рукою, наприклад. Медсестра знає, що робити при виникненні побічних ефектів або ускладнення при внутрішньовенних ін'єкціях, вживе всіх заходів щодо профілактики або усуне причини можливих проблем, ухвалить рішення про подальші дії та допоможе.

Процес постановки крапельниці вдома:

Звертаємо Вашу увагу, хоч крапельниця вдома і робиться поза лікарняними стінами, але ставиться лише за призначенням лікаря з відповідним документом. Ви завжди можете зателефонувати до нас або прийти в офіс і ми підкажемо, як діяти правильно: у результаті повинен виграти пацієнт і отримати якісну послугу.

Чому наш сервіс
найкращий по виклику медсестри додому?

Фахівець приходить у точно призначений термін і стільки разів, скільки потрібно. Уколи в Києві пропонують у будь-який зручний для клієнта час. У нас працюють кваліфіковані медсестри, що підтверджено сертифікатами, та з великим досвідом, які виконають будь-які медичні маніпуляції на високому рівні якості. Персонал працює із венами будь-якої складності. Гарантується чистота та стерильність. Медсестра повністю забезпечена необхідним обладнанням: одноразовими крапельницями та шприцами, перев'язувальним матеріалом, знезаражуючими засобами, штативом для системи, рукавичками та ін. Добросовісне ставлення до роботи, індивідуальний підхід та увага для кожного окремого пацієнта. Доступні ціни для людей із різним достатком. Для постійних клієнтів пропонуються знижки від 5%.

Доброзичлива медсестра допоможе створити сприятливу атмосферу для виконання маніпуляцій, а точний розклад та суворий медичний контроль сприяють отриманню найшвидшого результату від лікування.

Ми пропонуємо не тільки уколи, але й інші медичні маніпуляції. Телефонуйте, дізнавайтеся, домовляйтеся та отримуйте якісні послуги за помірну плату, завжди раді Вам допомогти!

Викликати медсестру додому

Заповніть форму і наш адміністратор звяжеться з Вами для підтвердження виклику