(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Уколи і крапельниці

Наша послуга “Виклик медсестри додому” – це сервіс, щоб зробити ін’єкцію (укол) в Києві, поставити крапельницю на дому, а також багато інших сестринські маніпуляцій недорого і швидко! При виклику медсестри з 09:00 до 18:00 ціни наведені нижче. При інших часових проміжках вартість послуги виклику медсестри додому складе + 50%

Популярні послуги

  1. Ін’єкції в/м-150 грн.
  2. Ін’єкції в/в-200 грн.
  3. Крапельниці (мін. 90)-300 грн.
  4. Крапельниці (понад 90 хв.)-350 грн.
  5. Лікування пролежнів PRO-300 грн.
  6. Катетеризація сечового міхура -350 грн.
  7. Виклик лікаря- від 250 грн.
  8. Постановка клізми-300 грн.
  9. Загальний масаж тіла-550 грн.
медсестра в домашніх умовах

медсестра в домашніх умовах

Довіривши роботи наших медсестер, ви можете бути впевнені якості та професійну діяльність усіх призначених медсестра обов’язки, турботу та увагу до ваших близьких. Чи то звичайна ін’єкція, до речі всі види ін’єкцій, або крапельниця на дому, чи інші медичні сестринські маніпуляції.

Переваги виклику медсестри додому

Швидше і дешевше
Здоров'я
Якість обслуговування

Наш штат медсестер підібраний не тільки за високими професійними якостями співробітників. Ми подбали про те, щоб особисті якості медсестри відповідали високим етичним вимогам: чуйність, чуйність, уважність, люб’язність, дбайливість. Наші медсестри мають багаторічний досвід роботи з хворими, які мають різні захворювання, тому вони враховують специфіку захворювання, особливості, і особистість хворого. І можуть надати, не тільки професійну допомогу, а й підтримати морально, втішити і вселити надію. Яким би складним не було захворювання, будь-то травма або перелом, онкозахворювання або постінсультних станів, наші медсестри виконають всі необхідні маніпуляції на високому професійному рівні. Хочемо зазначити, що наші медсестри орієнтовані на постійну співпрацю з родичами хворого, і інформують родичів не тільки про стан здоров’я хворого, а й про моральний стан, щоб лікування було результативним, а процес одужання йшов набагато ефективніше. Крім цього, наші медсестри можуть проводити закупівлю медикаментів або виконувати інші доручення в інтересах хворого.

Якісно і швидко

Після телефонної медсестра прийде протягом 60-90 хвилин або протягом часу, визначеного вами.
Ін*єкції на дому

Виїзд медсестри для виконання ін’єкцій на дому за призначенням лікаря протягом години! Вартість 60-150 грн. в залежності від виду ін’єкції (уколів).

Дізнатись детальніше
Установка крапельниці на дому

Тепер поставити крапельницю ще простіше: наші досвідчені медсестри поставлять крапельницю і проконтролюють введення препаратів (тільки за призначенням лікаря).

Дізнатись детальніше
Догляд за хворими

Цей розділ по догляду за хворими на дому і в лікарні. Вибирайте необхідну Вам послугу, наші доглядальниці – найкращі!

Дізнатись детальніше
Катетеризація

Установка уретральних катетерів різних типів для чоловіків і жінок, промивка катетерів, догляд за катетером.

Дізнатись детальніше
Постановка клізм

Всі види клізм за призначенням лікаря, включаючи очисну і масляну. При необхідності покупка інвентарю.

Дізнатись детальніше
Масаж

Послуги масажиста: загальний і лікувальний для дорослих, а також спеціальний для немовлят і дітей.

Дізнатись детальніше

Кілька курсів – дешевше!

Нашим клієнтам при замовленні кількох послуг – знижка від 5%

Для багатьох з нас хвороба родичів стає серйозним випробуванням: фінансових витрати, а в тому, що не маючи певних навичок і вмінь з обслуговування хворих, ми не можемо полегшити їх стан або позбавити від болю. Це стосується як короткочасних захворювань, так і тривалих хвороб, але в будь-якому випадку виснажливих, що потребують лікування, і дотримання всіх приписів лікаря. У таких ситуаціях найбільш правильним рішенням буде послуга медсестра додому, яка, як кваліфікований фахівець, зможе забезпечити весь комплекс процедур, призначених лікарем.