(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Ін'єкції і ІТТ

Наш сервіс "виклику медсестри вдома" – це служба Підверніть у Києві, покласти крапельницею вдома, а також багато інших маніпуляцій для людей похилого віку, недорого і швидко!  Коли ви телефонуєте медсестра з 09:00 до 18:00 ціни, перераховані нижче і тут. Інші служби інтервали часу коштувати медсестра виклик на будинок + 50%

Популярні послуги

  1. Ін'єкції/м-100 грн.
  2. Ін'єкції/у-150 грн.
  3. Крапельниці (мін. 90)-200 грн.
  4. Крапельниці (понад 90 хв.)-300 грн.
  5. Лікування пролежень PRO-150 грн.
  6. Сечового міхура катетеризації-250 грн.
  7. Шлунковий промивання-250 грн.
  8. Постановка Клізма-200 грн.
  9. Повне тіло масаж-250 грн.
медсестра в домашніх умовах

медсестра в домашніх умовах

Довіривши роботи наших медсестер, ви можете бути впевнені якості та професійну діяльність усіх призначених медсестра обов'язки, турботу та увагу до ваших близьких

Переваги медсестра виклик на будинок

Быстрее и дешевле

Наші співробітники годуючих вибирається не тільки високі професійні якості працівників. Ми запевнив, що особисті якості медсестри зустрітися високих етичних стандартів: чутливість, ніжність, догляд, Корисність, обачності. Наші медсестер мають багаторічний досвід роботи з пацієнтами, які мають різні захворювання, так що вони враховують специфіку захворювання, характеристики та особистості хворого. І може забезпечити не тільки професійної допомоги, а також моральної підтримки, комфорт і надії. Однак було важко хвороби, будь то травми або перелом, рак або postinsultnoe статус, наш медсестер, виконає всі необхідні маніпуляції на високому професійному рівні. Ми хотіли б відзначити, що наші медсестер зосереджені на подальшу співпрацю з родичами пацієнта і родичів не лише про здоров'я пацієнта, але також моралі що лікування було успішним і процес відновлення пішли набагато краще. Крім того, наші медсестер може виробляти закупівлю лікарських засобів або виконувати інші завдання, в інтересах пацієнта.

 

Якісно і швидко

Після телефонної медсестра прийде протягом 60-90 хвилин або протягом часу, визначеного вами.
Инъекции на дому

Залишаючи медсестер до виконання ін'єкції вдома в рецептом лікаря за годину! Вартість 60-150 грн. Залежно від типу ін'єкції (пострілів).

Дізнатися більше
Установка капельницы на дому

Тепер помістіть на крапельницею ще простіше: наших досвідчених медсестер покласти крапельниці і контролю за введення препаратів (тільки за призначенням лікаря).

Дізнатися більше
Уход за больными

Цей розділ по догляду на дому і в лікарні. Вибрати необхідні послуги, наші медсестер – найкращі!

Дізнатися більше
Катетеризация

Установка уретри катетерів для різних типів чоловіків і жінок, промивка катетерів, катетера догляду.

Дізнатися більше
Постановка клизм

Всі види клізми лікарем, включаючи прибирання та нафта. При необхідності, придбати інвентаризації.

Дізнатися більше
Массаж

Послуги масажиста: класична та терапевтичних для дорослих, а також спеціально для немовлят і дітей.

Дізнатися більше

 

Кілька курсів дешевше!

Нашими клієнтами, при замовленні декількох послуг знижка 5%

Для багатьох з нас, хвороби родичів стає серйозним викликом: фінансових витрат і які не маючи певних навичок і здібностей у службі, ми не можемо полегшити їх стан або полегшити біль. Це стосується як короткострокових, так і довготермінових захворювання, хвороби, але в будь-якому випадку виснажливим, які потребують лікування та дотримання всіх вимог лікуючого лікаря. В таких ситуаціях найкращим рішенням було б для дому, медсестра сервіс, який, як кваліфікований фахівець може надати весь комплекс процедур, призначених лікарем.