+38 (044) 22 13 221

Функціональне ліжко напрокат або купити у Києві

Замовити консультацію онлайн

Швидко передзвонимо
і приїдемо протягом години

Функціональне ліжко напрокат

Догляд за лежачими хворими — дуже складний і важкий процес, який може принести незручності не лише хворій людині, а й тим, хто щодня перебуває поруч із нею. Дуже полегшує догляд спеціальне функціональне ліжко для лежачих хворих, яке відмінно підходить як для медичних установ, так і для домашнього використання. щоб він зміг зайняти зручну позу, нагодувати, помити, перевернути з боку на бік.

В цьому випадку звичайне ліжко не дозволяє створити необхідних умов для хворого, та й оточуючим здійснювати догляд досить нелегко. Тому якщо сім'я зіткнулася з такими труднощами, то спеціальне функціональне ліжко стає справжньою паличкою-виручалочкою. Незамінна вона в сім'ях, що доглядають людей після інсульту, допоможе людям, які страждають від захворювань опорно-рухової системи.

Вартість оренди функціонального ліжка у Києві

Оренда функціонального ліжка від 900 до 1500 грн./міс.
Доставка та встановлення по Києву 500 грн.

Переваги оренди

Якщо ваші фінансові можливості обмежені, ви можете взяти функціональне ліжко напрокат. Це доцільно ще й у тому випадку, якщо людина, за якою ви здійснюєте догляд, прикута до ліжка ненадовго і лікарі дають сприятливий прогноз на якнайшвидше відновлення рухливості. Звичайно, у такій ситуації купувати функціональне ліжко, а потім продавати його на вторинному ринку, навряд чи буде добрим варіантом. У нас ви можете орендувати медтехніку для хворих: оренда дозволить не тільки створити хворій людині комфортні, безпечні умови, а й зберегти фінансові засоби, які краще витратити на ліки та послуги лікарів. Не слід боятися, що функціональне ліжко не відповідатиме вашим вимогам: за рахунок високої міцності та якості матеріалів такі ліжка служать протягом дуже довгого часу. Якщо вам необхідне ліжко для хворих, оренда стане одним із найкращих способів заощадити та забезпечити хворій людині комфорт.

Ліжко трисекційне
на колесах

Трисекційне ліжко OSD напрокат

Особливості функціонального ліжка

Медичне ліжко пристосоване для того, щоб забезпечити хворому максимально комфортні умови. Завдяки рухомій головній секції можна досягти зручного становища для пацієнтів з будь-якими видами захворювань. Крім того, до ліжка може монтуватися надкроватна трапеція та поручні, які можуть стати у нагоді для того, щоб хворий міг самостійно сідати та міняти позу. Ліжко виконане із міцного металу, завдяки чому відрізняється довгим терміном служби. Ложе, зроблене зі сталевого дроту, витримує навантаження до 135 кілограмів, тому не варто боятися того, що ліжко не витримає важкої людини.

Поручні для функціональної ліжка OSD

Надкроватна трапеція

Приліжковий столик з регулюванням

Продаж функціональних ліжок

Медичне ліжко пристосоване для того, щоб забезпечити хворому максимально комфортні умови. Завдяки рухомій головній секції можна досягти зручного становища для пацієнтів із будь-якими видами захворювань. Крім того, до ліжка може монтуватися надліжкова трапеція і поручні, які можуть стати в нагоді для того, щоб у разі необхідності ви можете придбати зручне двосекційне ліжко: звичайно, воно зазвичай коштує дорожче, ніж звичайне, але при цьому дозволяє забезпечити хворому комфорт, наскільки це взагалі можливо. Функціональне ліжко обов'язково слід придбати в тому випадку, якщо ви проживаєте з людиною похилого віку, яка перенесла інсульт, перелом шийки стегна або страждає від інших захворювань, які надовго позбавили його рухливості. У нас Ви можете придбати необхідну Вам модель за дуже вигідною ціною, телефонуйте! Щоб хворий міг самостійно сідати і міняти позу. Ліжко виконане із міцного металу, завдяки чому відрізняється довгим терміном служби. Ложе, зроблене зі сталевого дроту, витримує навантаження до 135 кілограмів, тому не варто боятися того, що ліжко не витримає важкої людини.

Медичне функціональне ліжко забезпечить доступ до хворого, допоможе медперсоналу правильно доглядати хворого. Вартість якісного ліжка – від 20 тис. грн. ми пропонуємо Вам взяти в оренду лише від 900 гривень на місяць, допоможемо з доставкою та встановленням за 500 грн., дзвоніть!

Замовити медтехніку

Заповніть форму і наш адміністратор звяжеться з Вами для підтвердження виклику