(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93
Догляд за хворими
Наша компанія надає послуги з догляду за хворими як вдома, так і в лікарняному стаціонарі.

Медсестра на дім
Зручний сервіс виклику медсестри додому для виконання медичних маніпуляцій.
Прокат медтехніки
Широкий асортимент медичної техніки з доставкою по Києву.

Магазин

Купуйте медичні товари OSD з безкоштовною доставкою по Києву!

Виклик лікаря

Викликайте додому лікаря-терапевта, а також лікарів інших спеціальностей швидко і недорого!

Часті питання по послугах:

Часті питання по послугах:
Графік роботи по догляду
Чи є доставка медтехніки додому?
Чи швидко приїде медсестра додому?

Наші переваги:

Персонал
Наш персонал складається з в основному з медичних працівників з досвідом роботи від 5 років. Наші співробітники, їх компетентність – це наша репутація та якість послуг, що надаються, тому працюють у нас не тільки професіонали своєї справи, відбір проводиться суворий.
Вартість послуг
Вартість послуг компанії “Благомір” в середньому ціновому діапазоні, є унікальні послуги за дуже доступною ціною. Дізнавайтеся по телефону про знижки.
Робочі години
Офіс працює по буднях з 9:00 до 18:00, але телефони включені завжди. Ви завжди можете зв’язатися з нами по електронній пошті або залишити голосове повідомлення, ми зреагуємо бистро.Наш персонал працює цілодобово, позмінно, по буднях і у вихідні і святкові дні. Прийом заявок по телефону з 08:00 до 20:00 по буднях і цілодобово по електронній пошті (форма заявки в розділі “Контакти”).
Наші ціни Вас приємно здивуютьДивіться тут
Гнучкий графік
Ми складемо зручний для Вас графік чергування доглядальниць біля хворого, погодинно або подобово, а також можливе замовлення послуги доглядальниця з проживанням.
Домашні клопоти
Прибирання, прання, покупка продуктів і медикаментів з наданням звітів і чеков.Сіделка зможе допомогти Вам і візьме домашні клопоти на себе.
Договір і квитанція
Укладення договору – це гарантія нашої бездоганної роботи і Вашого спокою за больного.Договор Ви можете оформити у нас в офісі або вдома.