+38 (044) 22 13 221
Виклик медсестри чи доглядальниці

Послуги

На вас очікують висококваліфиковані спеціалісти, сучасне обладнання, чітка організація роботи, європейський рівень сервісу та обслуговування.

Викликати медсестру чи доглядальницю

Заповніть форму і наш адміністратор звяжеться з Вами для підтвердження виклику

Про нас

В нашому медичному центрі «Медсестра» працює професійна команда, яка має багаторічний практичний досвід. Медперсонал уважно підходить до кожного пацієнта і сумлінно виконує свої службові обов'язки.

У нашому дружньому колективі досвідчені фахівці з медичною освітою. Їхній пристойний багаж знань доповнюється великим досвідом роботи і реальним бажанням допомагати людям, які опинилися в складній життєвій ситуації. Ми маємо всі підстави гарантувати високу ефективність та якість наданих нами послуг, конфіденційність та суворий контроль за дотриманням лікарської етики.

Медичний центр «Медсестра» вигідно відрізняється від своїх конкурентів відмінним технічним оснащенням та сучасним обладнанням. Ми – це чітка організація роботи, європейський рівень сервісу та обслуговування. Детальніше

Наші переваги

Персонал

Наш персонал складається з переважно з медичних працівників з досвідом роботи від 5 років. Наші співробітники, їхня компетентність – це наша репутація та якість послуг, тому працюють у нас не тільки професіонали своєї справи.

Вартість послуг

Вартість послуг компанії “Благомир” у середньому ціновому діапазоні є унікальними послугами за дуже доступною ціною. Дізнайтеся про знижки.

Робочі години

Наш персонал працює цілодобово, позмінно, по буднях і у вихідні та святкові дні. Прийом заявок за телефоном з 08:00 до 20:00 по буднях та цілодобово електронною поштою (форма заявки у розділі “Контакти”).

Гнучкий графік

Ми складемо зручний для Вас графік чергування доглядальниць біля хворого, погодинно або подобово, а також можливе замовлення послуги доглядальниці з проживанням.

Домашні клопоти

Прибирання, прання, купівля продуктів та медикаментів з наданням звітів та чеків. Доглядальниця зможе допомогти Вам та візьме домашні клопоти на себе.

Договір та квитанція

Укладання договору – це гарантія нашої бездоганної роботи та Вашого спокою за хворого. Договір Ви можете оформити у нас в офісі або вдома.

02.05.2023
Оренда медичного ліжка: зручність та доступність

Коли людина потребує медичного догляду, медичне ліжко стає одним з найважливіших елементів його комфорту та догляду. На жаль, не всі люди можуть дозв...

Читати далі
30.04.2023
Інвалідний візок напрокат: переваги використання

Інвалідні коляски – це невід'ємна частина життя багатьох людей, які мають обмежену рухливість. Однак, не завжди покупка інвалідного візка є оптимальн...

Читати далі
28.09.2022
Стілець-туалет напрокат: особливості та переваги

При важких захворюваннях опорно-рухового апарату, після операцій людина втрачає можливість пересуватися та потребує допомоги у виконанні елементарних...

Читати далі
24.09.2022
Інвалідний візок напрокат: основні переваги та вигоди

В житті трапляються прикрі ситуації, коли людина втрачає можливість самостійно пересуватися і потребує сторонньої допомоги або відповідного обладнанн...

Читати далі

Часті запитання

Що входить в обов'язки доглядальниці?

1. Санітарно-гігієнічний догляд за хворим: Основи паліативної допомоги, щоб пацієнт відчував себе комфортно, наскільки це можливо. Доглядальниця-медсестра вироблятиме зміну постільної та білизни, допомогу при оправленні (туалет хворого). Також важливим буде надання допомоги при годуванні та допомога у прийомі ліків, ін'єкції при призначенні лікаря, профілактика пролежнів та ін. 2. Моніторинг стану хворого, надання невідкладної допомоги; 3. Прибирання приміщення та приготування їжі (VIP-чергування або програма з проживанням доглядальниці);

Графік роботи по догляду

1.Графіки роботи: цілодобове, нічний або денний чергування. 2.Вартість роботи доглядальниці: добу – 600 грн., Ніч 12 годин – 500 грн., День 12 годин – 500 грн. Телефонуйте, менеджер підбере з Вами найбільш підходящий Вам графік або тарифний план. Запитуйте про знижки.

Чи є доставка медтехніки додому?

Для всіх видів медтехніки представленої є доставка на будинок, вартість залежно від виду медтехніки.

Чи швидко прибуває медсестра додому?

Заявки на послуги медсестри на дому приймаються до 20-00 щодня, час приїзду – 60-90 хвилин.

Чи може доглядальниця виконувати домашні справи?

Якщо ви не маєте достатньо часу для приготування страв та прибирання, це не буде проблемою – наші співробітники зроблять все за вас.