(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Телефонуйте терапевт на дім в Києві

Якщо це не можливо, щоб йти в клініку або йти до лікарні виклик терапевта на дому, це швидко і легко! При погіршенні відчуття необхідності зволікати, ви отримаєте кваліфіковану допомогу. Психотерапевт буде провести первинного обстеження після прибуття, вивести разом історії, покласти Первинна діагностика і надати рекомендації для подальшого лікування і, за бажанням призначає ультразвук, сечі і крові та інше. Ми приймаємо виклик психотерапевта в Києві та Київській області. Вартість виклику психотерапевта в Києві-190 грн.

Коли дзвонити терапевт на дім?

З симптомами застуди, а також при загостренні хронічних захворювань органів травлення, серцево-судинної системи і т. д.

  1. Кашель, періодичні дихання і хрипи;
  2. Високою температурою тіла, запаморочення;
  3. Загальної слабкості і “razvalennost”;
  4. При болю в м’язах і суглобах;
  5. Якщо у вас є, нудота і блювота;
  6. Високі або низькі оголошень;
  7. Боліти груди, спину.

Називаючи доктор терапевт вдома ви отримуєте швидкої допомоги, лікар буде Будьте уважними, щоб ваші скарги і залишиться тих пір, поки у вас є, що потрібно!

vrach-terapevt-na-dom v kieve

Як телефонувати психотерапевта в Києві?

Зателефонувати психотерапевта в Київ або Київ регіону називати нашого call-центру, претензій обробки режимі сьогодні сьогодні з 09:00 до 18:00, після 18:00, ми зробити заявку на наступний день. У святкові та вихідні дні, ми працюємо в режимі очікування зателефонуйте нам та запитайте!

Інтерактивне додаток виклику лікаря

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Повідомлення

Телефонуйте терапевт найбільш виправданим у діагностиці захворювання різних органів і систем. Це терапевт Первинна діагностика, і постановка Координатор призначає загальний діагностики (включаючи ультразвукове та аналіз на дому) і при необхідності призначає медичної консультації в конкретних медичних спеціальностей (наприклад, призначити виклику хірург, лікар-невролог тощо. Коли відповідні симптоми). Крім того, терапевт призначає лікування та пишуть приписів та медичні сертифікати.

Важливо! При замовленні Послуги call терапевт вдома ви повинні бути в договорений час, якщо ваш відсутності оплати повістку в будь-якому випадку стягується плата у розмірі. Ми завжди раді допомогти вам і вашим близьким!