(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Захистити і живлять шкіру.
Лежачі пацієнти повинні застосувати процедури для захисту і харчування шкіри, але тому, що це необхідно переглянути тіла пацієнта, особливо тих областях, які страждають від тиску: крижі, лопатки, шиї. А також район стегна, щиколотки, каблуки.
Після купання зміна постільної білизни і нижньої білизни пацієнта і крем. Для виконання цієї процедури застосовує луб'яні рукавичка і на очищену шкіру обличчя, сідниці, паху і зовнішніх статевих органів крем застосовується у кількості до огірка. Тоді масажуючи рухи, але без тиску поширюється на поверхні, але його шар повинен залишатися netonkim. Бажано, щоб застосувати креми, які складаються з інгредієнтів, які захищають шкіру від впливу фекалії і сечі а також речовини, які запобігають поява пролежнях. Вони створюють свого роду захисного шару, не роздратування шкіри, захисні креми можуть бути застосовані до слизові оболонки статевих органів. Застосування кремів, що дозволило незначні розпадається і роздратування. Але пам'ятайте, що ці креми не застосовуються для терапевтичного ефекту і не відновити пошкоджену шкіру. Ви не можете застосовувати крем зі значними пошкодженнями шкіри, пролежнях, передаючи.
Якщо пацієнт не може тримати його сечі, після застосування крему, через 15 хвилин ви хочете, щоб одягнути його в пелюшки.
Якщо обробленої поверхні тіла є великий використовується тіла меліси, який має широкий спектр впливу на шкіру: заспокоює, живить, пом'якшує, підтримує і відновлює рН баланс. Його використання стає можливою винятково для непошкоджених шкіри: роздратування і мікротріщини. Заява на слизових оболонок геніталії терпимості. Для виконання цієї процедури застосовує луб'яні рукавичка і чисту шкіру крем застосовується у кількості до огірка. Потім масажуючи рухи, але без тиску поширюється на поверхні і шар повинен бути тонким.
Для запобігання пролежнях, шкіра оброблені щоденні спеціальні креми і гелі, і тільки у районах, де ліжка виразки можуть з'являтися: крижі, лопатки, шиї. А також район стегна, щиколотки, каблуки.

миття голови пацієнта

миття голови пацієнта

Волосся гігієни.
Догляд візка включає миття процедура для пацієнтів до ліжка, хоча волохаті частину голови очищується прямо в ліжко пацієнта. Перед пранням, вам необхідно підготувати:
муніципалітет) водонепроникний клейонку і затиск;
b) непромокаючої плівки для захисту постільна білизна;
c) судна для миття;
d) танк стічних вод;
(e)) ємність з водою, придатна для прання;
f) шампунь
г) рушник, що відмінно поглинає вологоізолюючі;
h) бавовна макіяж, крем або нафти;
I) ТБ.

 

Шампунь Cap

Шампунь Cap

 

Коли померлого muhrim або волохаті частину голови пацієнта дотримуватися послідовність:

-хворий людина встає і віком назад без підтримки;
під покоїться шиї і непромокаючої тканини навколо її пелюшки;
-вухами закрито з вовни губки, щоб уникнути води уникнути проникнення;
зволоженою волосся розпилення рідких шампунь та пінами;
-Змивши голову до піни залишків;
-zamatyvanie голову рушником;
-очищення відходів;
-надання bolejushhemu людина оригінальному положенню;
-розчісувати волосся.
З довгим кучері, після миття вони діляться на замки і розчісувати off кінцях і для того, щоб розчісувати волосся стилі в потилиці голову достатньо, щоб покласти в одну сторону. Якщо ви хочете, щоб обернути голову пацієнта сухим рушником.
У разі неможливості використання води під час миття волосся застосовуються спеціальні шампуні. Цей шампунь застосовується для волосся для повного зволоження. Збиті піна і поширюється по всій голові з легким масажем. Після того, як волосся просто стерти рушник, який чудово поглинає вологу. Якщо волосся сильно забруднені, слід повторити процедуру. У разі потрапляння в очі, шампунь. Вони змиваються водою.

Пральна ноги пацієнта лежачи.
На додаток до всього тіла мити пацієнти потребують щоденної промивання ніг. Для тих, хто не може виконувати цю процедуру нога пральна виконується в ліжку. Для цього необхідно підготувати:
-Гумові рукавички для медсестер:
-водонепроникний клейонку;
-ємність з водою, прийнятних для тіла;
-Губка, МИЛО;
Тканини для серветок або рушник;
-Ножиці або дроту Різці.
Для виконання цієї процедури застосовується до таких пріоритетних:
муніципалітет) надів рукавички;
b) матрац, знаходиться під хворого коліна платний;
c) закладають водонепроникний клейонку і встановити контейнер ліжко;
(d) пацієнта ніг пральна) з МИЛОМ і Губка;
e) сушіння омив ноги;
f) нігтів догляд безпосередньо усунути врослого нігтя;
г) застосування крему.
Можна також застосовувати для видалення незначні забруднення прикладного рукавичок. Це набагато простіше, але не менш ефективним.

Судно і підгузники.
Pevuju в свою чергу, включає судна постачання для дефекації і сечовипускання (жінки) і пісуарів для чоловіків. Ці вироби в метал, гуму та пластмасу. Залежно від стану хворого а також доступність пролежнях застосовувати одного або іншого виду продукції. для дуже важких хворих, застосовані гумовотехнічних виробів, роздування, що ви можете використовувати зопалу або електричного насоса, але не до кінця.
Коли позив на стілець, виконайте такі дії: носити рукавички, він podstilaet водонепроникний клейонку і замінники попередні судно нагрівається і сушать. У посудину бажано налити воду, або поставити пакет з абсорбуючого середнього.
Судно flying пацієнта сідниці, щоб промежину закінчилося отвір. Для полегшення процесу, повинні зігнуті в колінах ноги пацієнта. Після дефекації видаляється, судно і ануса потер ганчіркою або туалетного паперу.
Спочатку вам потрібно зробити, промити і встановити судно flying пацієнта для миючого засобу, який зроблений з статевих органів до ануса. Ануса і геніталій видалені рушник, стертий з матеріалів, що використовуються, пацієнт поміщається у вихідне положення. Після дефекації, застосування серветки, ви можете замінити піхву з.
З сильним пацієнта потрібно застосувати гумові судна.
-носити рукавички;
водонепроникний клейонку – podstilaet;
-замінник судна, попередньо нагрівається і сушать.
-корабель бажано залити водою, або поставити пакет з абсорбуючого;
-зігнути ноги пацієнта в колінах і повернути його боку;
-замінити судна і повернення пацієнта на спину, розміщення подушку, але залишити зігнуті в колінах;
-позиції судна flying пацієнта сідниці, щоб промежину закінчилося отвір;
-дозволити час для дефекації;
-Після дефекації пацієнт знову перевертається на його боці судна видаляється та анус стертий з паперовим рушником або туалетного паперу.
Спочатку вам потрібно зробити, промити і встановити судно flying пацієнта для миючого засобу, який зроблений з статевих органів до ануса. Ануса і геніталій видалені рушник, стертий з матеріалів, що використовуються, пацієнт поміщається у вихідне положення. І очистив корабель залишив у головах. Після дефекації, застосування серветки, ви можете замінити піхву з.
Виріб знаходиться у віданні до статевого члена пацієнта і після сечовипускання, полоскання підгузники для рішення калій марганцекислий видалити запах сечі.

умивання ніг догляду за хворими

умивання ніг догляду за хворими

Сорочки-вишиванки українські до ліжка пацієнтів.
Коли нетримання сечі або Калі лежачі хворих застосовується підгузники. Носити їх після проведення процедури гігієни.
Розпочати підготовку оборонні пелюшки і пелюшки.
Пацієнт нахиленою на бік, злегка зігнуті в колінах.
Пелюшки прокату в рулон і знаходяться під спину пацієнта.
Перетворити пацієнта на спину і розповсюдження моєї пелюшки.
Потім ви повинні взяти пелюшки, і він зламав, похитнути його.
Хворі знову перевертається на його боці, злегка зігнуті в колінах і пелюшки потрапляє під сідниці, указавши розташування Velcro бретелями гачок до голови, і заповнення (Зверніть увагу на що буквене позначення на пелюшки) була розташована вздовж лінії хребта.
Розігніть пелюшки і перетворити пацієнта на спині, остаточний raspravleniem пелюшки.
Далі, пелюшки розкинулася між ніг і розправився на животі.
Ноги пацієнта спускатися і скріплено Velcro застібка: знизу вгору. Щільно потрібно закріпити в Velcro, і що вони міцно вклонився ноги, з тим щоб уникнути фільтраційної. Верхній Velcro кріплення додається перпендикулярно до тіла пацієнта.
Пацієнт кріпиться до зручне положення і кришка з ковдрою.