(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Як знайти роботу доглядальницею в Києві?

Робота доглядальниці дуже затребувана і необхідна, адже дуже часто літнім, хворим, немічним та інвалідам необхідний спеціальний догляд. Вас цікавить така сфера зайнятості і заробітку? Наш центр «Медсестра», що спеціалізується на сімейній медицині, зможе запропонувати оптимальне місце для вас. Незалежно від того, чи маєте ви досвід чи ні, ми готові допомогти всім зацікавленим, відповідальним і працьовитим людям.

Зв’яжіться з нами за телефоном: (067) 22-067-33

Основні вимоги для роботи?

Найчастіше до працівника даної галузі висувається основна вимога – наявність досвіду, знань чи певних навичок, профільного, бажано медичного, освіти. Адже мова йде про людське здоров’я, безпеку і комфорт його життя.

Гідна робота в Києві доглядальниці з проживанням або без проживання, вимагає від фахівця певних критеріїв. При цьому враховуються такі основні моменти:

 1. Наявність на руках медичної книжки з пройденим медоглядом
 2. Профільне медичну освіту і професійний досвід
 3. Уміння надавати відповідну допомогу, виконувати медичні маніпуляції
 4. Володіння основними діями по догляду за хворими, немічними і літніми
 5. Навички в побутовій сфері (готування, закупівлі продуктів і прибирання)
 6. Навички в побутовій сфері (готування, закупівлі продуктів і прибирання) Знання основ дієтології, вміння готувати якісну їжу
 7. Характеристики, рекомендації та відгуки від попередніх роботодавців
 8. Сумлінність, акуратність, відповідальність і старанність
 9. Психологічні навички спілкування, позитивний характер

Дуже важливий момент для людини, яка буде дбати про людей похилого віку або хворі є впорядкованою, уважність і сумлінність. Такий фахівець повинен володіти навичками в психології, щоб бути в змозі знайти підхід до клієнтів, займатися з їх взаєморозуміння і довіри. Врешті-решт, легкість, оптимізм і чарівність медсестра багато афекту благополуччя палаті і його швидкого одужання.

Права та обов’язки медсестер з догляду за хворими

Ми допоможемо вам знайти роботу на догляд за людьми похилого віку, немічних людей або хворі. Крім того, співпрацюючи з нами, кожен відповідальність і добре медсестра має право вимагати необхідну інформацію і отримати від роботодавця:

 • Історію і всі нюанси хвороби людини, за яким планується нагляд і турбота
 • Координати і телефони родичів, лікаря, поліклініки, міліції, сусідів, аварійних служб, ЖЕУ
 • При необхідності отримання додаткових фінансів на непередбачені витрати.