(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Епілепсія це захворювання нервової системи, хронічний характер. Недостатнє лікування або знехтувати держави захворювання сприяє розвитку незворотніх процесів в психіку хворого.

Для epileptics, як правило сповільнити мислення і блоку під час водіння. Ці порушення часто викликати дратівливість, гнів, протести. Трапляються раптові перепади настрою. Тим не менш, можливо, є непоміченими епілептичні з'являються слабоумства. Судоми епілепсії відбуваються по-різному. 2-3 хвилин тривалість атаки виникає раптово. У важких випадках розвивається епілептичні стану, тобто судоми відбуваються, колишніми темпами, без повернення до свідомості.

Напади можуть мати місце без появи людей. Втрата свідомості відбувається приблизно 10 хвилин. Напад може тривати до кількох днів без втрати свідомості. У цьому стані пацієнт може залишити або йти кудись, а потім нічого не пам'ятаю.

Допомоги під час епілептичні атаки

Довідка з Фрайбурга епілепсії fit

Довідка з Фрайбурга епілепсії fit

Періодичні атаки починається з появою гучний звук, який називається спазм гортані. Людина падає. Всі магістральні покриття м'язові спазми, знищує голова і руки стиснуті в ліктьових суглобах, кистей разом, являє собою в кулаками, зігнутими колінами притиснуті до живота. Людина набуває різних bluish квітів. Щелепи судома, завдяки якому пацієнт може вкусити через його язик або внутрішньої частини щоки. Дефекації або сечовипускання може статися. Після приблизно половину хвилину спастичних напруженість поступово проходів, ривок і всі м'язи тіла з вуст тече піни. Пінний слини можна придбати кольору krovjanistyj, якщо укус мови або щоки. Потім поступово відновлює дихальної функції, проходить sinjushnost, відбувається розслаблення м'язів і люди занурюється в глибокий сон. Найчастіше пацієнти не пам'ятаю, що сталося під час перерви.

Діяльність під час атаки, зведена до неприпустимість травми або задухи. Заборонено рух палаті під час нападу. Він повинен сидіти або лежать на будь-якій плоскій поверхні. Це необхідно для послаблення або скасувати одяг на пацієнта. Ви повинні тримати голову захистити вашу голову від травм. Якщо можливо, ви хочете, щоб покласти подушки під голову або м'які об'єкт. Голова повинна бути поставлена на його боці, щоб виключити потрапляння слини в дихальні шляхи. В куті рота може покласти твердий об'єкт, орієнтовно обтікання його полотнища. Не варто рішуче намагаються unclench щелепу або зупинити судомних судоми. У разі переривання дихання більше 1-2 хвилин, принести пацієнта ніс з вати, змоченою в рідкий аміак. Після повернення свідомість після нападу ви не можете залишити палату, один. Напад може повторитися або статус будуть в захваті. Це необхідно для забезпечення повної душевний спокій, який хворий спати. Після свята, потрібно відобразити людини на свіже повітря. Якщо судоми відбуваються частіше аніж 4 рази в день, ви повинні називати "neotlozhku". У щоденнику запис частоту і тривалість обведення це допоможе лікаря, щоб корегувати лікування. Прийняття лікарських засобів під час лікування епілепсії має характеристики. Ясніше імперативного відповідність ліки. Не намагайтесь, щоб зменшити або збільшити дозування і особливо припинити прийом наркотиків. Пова зміна може відбуватися строго під наглядом лікаря. Ці ліки зобов'язані роки а іноді й на все життя. Ліки проти судоми не повинні підняв, в крайньому випадку, просто змінити на інший.

Епілепсія

Епілепсія

Безпека в будинку людини, що страждає від епілепсії

Лазня повинна бути безпечним, це достатньо, щоб закласти нековзною килимки і встановити м'які сторону. Ванну і туалет двері повинні бути відкриті і бути без замків. Усі номери житла повинні укласти килими або килими. Меблі повинні закругленими краями. Всіх місцях з високою температурою або відкрите полум'я повинні бути заблоковані. Заборонено їсти гостру їжу та пити багато рідини. Прийняття алкогольні напої, заборонено. Алкоголю може викликати настання захоплення або сприяти розвитку незворотніми наслідками психіку. Необхідно чітке дотримання Денне світло. Пацієнт повинен спати більше 8:00. Падіння спить і прокидатися ви повинні в той же час. Рекомендовані щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Якщо пацієнт працює за комп'ютером, щоб виключити потрапляння відблиски на моніторі і в кімнаті повинно бути добре розголосу. Забороняється відвідувати палатах нічних клубів та інших розважальних закладах, де яскравих вогнів блимати. Не варто дивитися в темних телевізор і розповіді з яскравими зміни кадрів ви хочете подивитися на закриття одне око. Ви не можете стрибати з висоти, плавати у воді холодніше, ніж 23° c. Це варто привчити пацієнта купаються в душ замість ванну. Необхідно промити теплою водою і уникнути холодної або гарячі. Коли пацієнт залишається ВД, не варто використовувати відкритого вогню, залізо або світло свічки.

Специфіка догляду хворих з скомпрометований психічного

Будь-які психічний розлад, що характеризується порушенням проведення. Хворий пацієнт уми спотворені дисплеї в реальному світі. Не рідкість є поява марення, галюцинації, агітації. Такі пацієнти повинні дотримуватися у психіатра.
Галюцинації є одним з симптомів психічними захворюваннями, своєрідний для страждають від шизофренії, алкоголь психоз psychose судини або епілепсії. Пацієнт може з'явитися слухові галюцинації: він чує, він відчуває себе цілком реальні голоси. Пацієнт можуть спілкуватися одна з одною, як ніби зв'язок з іншою людиною може сміятися без причини. Пацієнт не зупинити їх увагу розмови або конкретну дію. Він навіть може відмовити їжу для незрозумілих причин здорової людини.

Маячні ідеї це міркування або психічне думки, які не мають нічого спільного з реальністю, але пацієнт не вдалося переконати. Пацієнт може з'явитися невиправданих агресії. Можуть розвиватися думки переслідувань, особисті переваги, побоювання з приводу їх власного життя або життя рідних і близьких. Дій, які нібито повинні захистити пацієнта: зведення Windows, закриття дверей, тривога. Пацієнт може спробувати відправити лист до правоохоронних органів або інших органів влади.

Психомоторного перезбудження може проявлятися зайвим марнославством, бессвязних мовлення, ворожості, спроби самогубства або зникнення. Ця умова є небезпечним для сам хворий і його оточення, так що ви повинні назвати "термінових психіатричної допомоги". До її приїзду вам необхідно ізолювати в палату. Ви можете спробувати заспокоїти пацієнта. Якщо ви достатньо сильні, підхід стороні пацієнта і посадити його потім накрити долоні руками. Не втрачати пильність, навіть якщо пацієнт не зовні спокійною.

пам'яті при епілепсії

пам'яті при епілепсії

При загостренні захворювання, людина втрачає інтерес до навколишніх життя, співчуття, стає закрито. Він зупиняється, щоб контролювати себе і не здійснюється особистої гігієни, зупиняється, щоб підтримувати не виходячи з дому. Психічно нездоровий пацієнта жорсткий зсуває будь-які зміни можна звичним способом життя. Ви повинні створити для Уорда гігієни режиму приймаючи їжу і підсумкових модульних заняттях. Пацієнт має бути з боку її знайомі предмети. Не рекомендується робити в будинку заміни. При необхідності, є поступово здійснити. Потрібно ретельно стежити за поведінкою пацієнта. В тій чи іншій ситуації вам потрібно підтримувати самоконтролю та повний спокій. Під час розмови з пацієнтом повинні шукати його, прямо в очі. Показати ваші бажання, щоб зрозуміти його. Ви хочете, щоб спробувати зробити контакт з палату. Це може допомогти спільних прогулянок на вулиці або класи. Не варто наполягаючи на спілкування, якщо пацієнт бажає бути поодинці або просто мовчати. В той же час ви не повинні ігнорувати його спроби зв'язатися з вами. Ви хочете підтримати розмову на теми, що представляють інтерес. Розкажіть йому про події, що відбуваються в реальності, що його не втратити контакту із зовнішнім світом. Наполягають на тому, що він був читання газет і журналів, запитайте про те, що час і день тижня. Спробувати хвалити Уорд за незначні успіхи. Заохочувати їх бажання спілкуватися з іншими людьми. Ніколи не треба брати участь в спорі з пацієнтом або попросити його пояснення, він висловив думки.
Строго дотримувати графік прийому препаратів, призначених лікарем. Містять ліки повинні зберігатися в недоступному хворі місця. Прийом цих препаратів несумісний із алкоголю!

Профілактика рецидивів епілептичні напади:
Ліки строго за розкладом. Відміна препарату може тільки лікар.
Захистити його Уорд від будь-яких травм. Ви не може нести пацієнта до місця незнайомій йому або інші кліматичний режим.
Не допускається фізичним пацієнта перевантаження. Протипоказаний перегріву на сонці або в сауні.
Ви повинні використовувати protivoprostudnoj.
Уважно стежити пацієнтів. Будь-які зміни може свідчити про майбутній загострення. Це може бути турбулентного сну втрата апетиту, Підвищена дратівливість, тривога, поява незвичайні висловлюваннями, різні сприйняття знайомі речі, труднощі виконання повсякденних завдань, відмовляючись їжі або медицини. Все, що повинні інформувати лікуючого лікаря. Ви хочете продовжувати природно спілкуватися з гравцями, щоб захистити його від будь-яких відхилень.
Для простоти сприйняття пацієнтам свого власного будинку надати приміщення речей знайомий з ним. Наприклад, у кімнаті встановити фото, ванна, туалет і тематичні фотографії кухні повісити. Якщо пацієнт має звичку відкриття газу обов'язкові газові труби клапан голову, який легко видаляється. Залишаючи на кухні, ви маєте обійти правила газу і голови, щоб забрати з ними.

Якщо пацієнт експонатів виражений overexcited або виражає думки про самогубство, забороняється залишати один. Слід уважно спостерігати його. Приховати гострих предметів, закрити вікна, небезпечні для життя і здоров'я матеріал повинен бути надійно приховані. Після прийняття ліки перевірити рот, щоб виключити маскування таблетки. Будинок повинні позбутися від внутрішніх замки для запобігання закриття пацієнта. Ніколи не підвищувати голос в палату або оскаржити його думки. Якщо існує необхідність виведенням хворого на вулиці, потрібно помістив в кишені з інформацією про цього користувача.