(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Загальною проблемою багато пацієнтів: безсоння вночі. Проблема в тому, в основному за рахунок несанкціонованого прийом снодійного. Інтоксикації, передозування або навіть правильно добавок не виробляють позитивні ефекти і часто викликає небезпечна ситуація для пацієнта. Після того, як приймати пігулки пацієнта зазвичай буде як і раніше не недосипання, можуть виникнути депресії.
Особливо безсоння відбувається у пацієнтів, що до ліжка і може ускладнить Поточні захворювання. Таким чином, реабілітація таких пацієнтів проводиться набагато довше.
Дуже небезпечний для пацієнтів до ліжка і, зокрема, з розвитком sociofobnogo настрій, зміну поведінки в суспільстві, і т. д. Крім того, після тривалого перебування на ліжку варто дивитися, що пацієнт не впав, тому що таким хворим дуже схильні до втрати рівноваги і падає, які можуть призвести до переломи.
Для того, щоб нормалізувати сну і робити так би мовити, профілактики, ви повинні відповідати ряд вимог:
1. День режим, особливо дозвілля: щоб постійно щось робить (читання, в'язання тощо. Якщо це можливо). Необхідно давати активності пацієнтів з використанням medtehniku: пішоходів, Інвалідні коляски тощо.
2. забороняємо НАПН і peresyp '»
3. зарядки в ліжку: навіть прості фізичних вправ принести багато переваг і додають сил.
4. обов'язковий зміни положення пацієнта. Потрібно змінити положення сидячи, лежачи, робити прогулянки в інвалідному візку або з палицею, тощо. Свіжі ліжко щоразу також сприяє поліпшення сну. Якщо awake, night не встати і піти ходьби протягом тривалого часу, (якщо в туалет) де ви хочете йти швидко і потім мріяти все ще приходять. Виключити з тоніком дієти і п'є чай каву, найкращий маленький теплим напоєм, лише незначно.
5. Розміщення бажаної максимальної obezvuchit, завіса, Закрити двері, і т. д. Приміщення також дуже важливо перед сном, але які не було ні холодний чи гарячий.
6. Теплої води терапії в відсутність протипоказань. І найголовніше: вимкнути комп'ютер і телевізора!