(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Цілодобова професійна доглядальниця з проживанням – турбота і медична допомога

Відповідні і попиту є робота медсестра виконує житлом. Врешті-решт, старих та хворих, немічних людей та інвалідів потрібен постійний професійний, якісний і чутливі сервіс. Вони часто потрібно спеціальний медичних процедур що тільки медичного персоналу. Коли ви це зробите, ви повинні не тільки з особливою ретельністю і фізичного догляду, а й психологічну підтримку.

Надійний помічник – послуги доглядальниці для хворих

Компетентні професійний догляд для крихкою і хворим, а також для пацієнтів післяопераційний період має важливе значення. Це є гарантією того, відновлення і відсутності ризику ускладнень ігнорували здоров’я в момент, віку, характеру і потреб палаті, існуючих обставин, самообслуговування можливості або пильного нагляду у людських істот. Коли такого клієнта, члени сім’ї не жити, або вони змушені їхати, часто потрібно медсестра житлом. Навіть наявність будинок такий фахівець є критичним, коли вам потрібна медична допомога, або коли родичів з якихось причин не може надати повну і належного обслуговування.

Переваги цілодобового помічника-доглядальниці

 1. Контроль самопочуття підопічного протягом доби
 2. Надання при необхідності різних послуг
 3. Реалізація швидкої медичної допомоги в екстрених ситуаціях
 4. Постійне живе спілкування, довірчі відносини
 5. Психологічна і душевна підтримка
 6. У порівнянні з годинною оплатою, значно нижче вартість.

Вартість послуги няні житлом

 1. Щоденні обов’язки (30 днів)-15900 грн.
 2. Щоденні обов’язки (15 днів)-8100 грн.
 3. Щоденні обов’язки (10 днів)-5400 грн.
 4. Щоденні обов’язки (7 днів)-3850 грн.
 5. Щоденні обов’язки (5 днів)-2850 грн.
 6. Щоденні обов’язки (1 день) -600 грн.
 7. День duty (12:00) вентиль-500 грн.
 8. Обов’язок годину (2:00)-200 грн.
 9. Пильнування (4:00) — 300 грн.
Обов’язково 12:00 ранку в день, які відвідують пацієнта лежачи, не може бути або вкрай небажано, щоб залишити один. воно повинно мати Крім того професіоналізму, висока відповідальність, фізичні та емоційні сили.

Як знайти хороший няню для догляду за пацієнтами: звернути увагу на досвід і репутацію

Вибір чоловік, який повний день догляду для вашого хворі або літні відносної слід розглядати всерйоз. По суті, ціни йдеться не тільки здоров’я і психологічний стан і навіть іноді людського життя. Вимагає висококваліфікованих медсестра, які живуть в Києві без посередників?
Центр “медсестри”-сімейної медицини, хто готовий допомогти вам. Ми пропонуємо послуги по догляду за до ліжка, нездорова чи людьми похилого віку, забезпеченню відповідального підходу і професіоналізму наших фахівців.

Медсестра без житла якість подушка rodnymV в деяких випадках, вхідні персоналу оптимально кращий варіант догляд zaklientom потребують фізичних і емоційних служби підтримки, охорони здоров’я та санітарії. Він був запрошений, коли пацієнт має певні навички або коли самообслуговування з ним живих родичів, які для особистих причин otluchajutsja на деякий час. Явна перевага цього варіанту компіляції гнучких prismotraza похилого віку або хворим людям в будинку, коли своїх близьких відсутні. обов’язки та роботу

Спектр діяльності спеціаліст досить широкий. Вона прагне створити комфортні, надійні та позитивного середовища для живої людини нездоровий або стають інвалідами. Ці світлі тони та зобов’язань:

 1. Лікування: ін’єкції, ліки, крапельницях
 2. Моніторинг стану здоров’я: вимірювання тиску, температури,
 3. Контроль за станом психо нормалізації
 4. Білизна постільна та тіла, замінивши на підгузники
 5. Заходів гігієни: Доставка і очищення судна, туалеті вранці і ввечері
 6. Санітарна обробка: дезинфекції РАН, пролежнях, rubdown лікування, піхву з
 7. Безпечне продовольство, годування, пити постачання.