(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Довіряйте турботу і догляд за своїм здоров’ям і здоров’ям рідних професіоналам!

Наш медичний центр «Медсестра» вигідно відрізняє його професійна команда, що володіє багаторічним практичним досвідом. Медперсонал проявляє граничну уважність до кожного пацієнта і сумлінно виконує свої службові обов’язки. В рівні професіоналізму лікарів і медичних сестер, можна переконатися по безлічі позитивних відгуків наших клієнтів, раніше використовували наші медичні послуги в Києві.

У нашому дружньому колективі, досвідчені фахівці з медичною освітою. Їх пристойний багаж знань, доповнюється великим досвідом роботи і реальним бажанням допомагати людям, які опинилися в складній життєвій ситуації. Ми маємо всі підстави гарантувати високу ефективність і якість надаваних нами послуг, конфіденційність і строгий контроль, за дотриманням лікарської етики.

Медичний центр «Медсестра», вигідно відрізняється від своїх конкурентів відмінним технічним оснащенням і сучасним обладнанням.Ми – це чітка організація роботи, європейський рівень сервісу та обслуговування.

лікарі додому медичного центру в Києві

Кваліфікований догляд за хворими на дому в Києві

Медичний центр «Медсестра» надає послуги з догляду за хворими вдома. Адже в житті буває так, що хтось із членів сім’ї або близьких людей, в силу різних обставин (хвороба, травми, аварія, вік) позбавляється можливості самостійно пересуватися, постійно залишаючись в ліжку. У такій ситуації, весь тягар турбот лягає на плечі близьких людей. Всі ці турботи забирають дуже багато часу і сил, в тому числі і моральних, яких не завжди вистачає.

Саме для вирішення подібних проблем, наш медичний центр надає послугу догляду за прикутими до ліжка хворими. Зручно також і те, що у нас можна скористатися прокатом медичної техніки, замовити виїзд на будинок медсестер, купити товари в магазині і багато іншого.

Наші фахівці з повною самовіддачею і сердечною теплотою візьмуть на себе турботи, по догляду за близькими вам людьми. У той час як ви в повному спокої зможете продовжувати займатися повсякденними турботами і ходити на роботу. Ставлення до людей дуже важливий нюанс, адже догляд за сильно обмеженим у фізичному плані людиною, вимагає не тільки професіоналізму, а й простого людського уваги, а також турботи. Важливо, що наші співробітники, поряд з наявністю медичної освіти, володіють солідним досвідом роботи з пацієнтами різних вікових категорій.

У разі необхідності, в домашніх умовах, хворому будуть зроблені уколи і крапельниці, ін’єкції лікарських препаратів. Можливий масаж як лікувальний, так і профілактичний, постановка клізми або катетеризація сечового міхура та інші щоденні процедури.

Виклик вузькоспеціалізованого фахівця додому

Серед наших послуг, є лікар для всієї родини і швидкий виклик фахівця додому. Якщо у вас, або у кого-то з близьких виникли проблеми зі здоров’ям, або ж у вас немає бажання стояти в чергах і витрачати свій час для вирішення бюрократичних питань в області медіціни.Вам достатньо зателефонувати нам по одному з вказаних на сторінці контактних номерів, можна просто залишити заявку на сайті.Лікар потрібної спеціалізації приїде за адресою в Києві та Київській області, надасть допомогу і надасть консультацію.

Чому ж все-таки варто вибрати саме нас

Ще раз нагадуємо, у нас працюють тільки перевірені, освічені й висококваліфіковані фахівці з пристойним досвідом роботи в медичній сфері. Медсестри володіють достатніми навичками, щоб в разі критичної ситуації оперативно надати грамотну долікарську допомогу. Вони завжди гранично уважні і добрі до своїх підопічних.

Вибравши нас як своїх помічників, ви швидко зрозумієте, що спеціалізований догляд, руками добре підготовлених професіоналів, самим позитивним чином впливає на моральне здоров’я хворого і як наслідок його загальний стан, і реабілітацію.

Ми працюємо в Києві. З усім спектром послуг, які ми медичні послуги розцінками на них, ви можете ознайомитися у відповідних розділах цього сайту. Телефонуйте, ми обов’язково допоможемо!

Наші контакти:

м.Київ, вулиця Івана Франка, 3

info@medsestra.kiev.ua

+38(044)221-3-221

+38(093)624-93-93

+38(068)624-93-93