(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Лікувальний масаж в Києві

Ми пропонуємо вам всі види медичний масаж, при хворобах в опорно-рухового апарату після травм, функціональні захворювання хребта та інших захворювань, в яких рекомендується масажні процедури. Превентивні масаж для тих людей, чия робота пов'язана з неактивні діяльності, наприклад, комп'ютер діяльності, ми можемо запропонувати профілактичної масаж, щоб уникнути остеоартрит, будь-який з зон хребта і больовим синдромами.

 

Вартість послуги масажу (Київ)

 1. Загальний класичний масаж (40 хв)-250 грн.
 2. Дренажу (30-45 хв)-250 грн.
 3. Антицелюлітний масаж (60 хв.) -200 ГРН.
 4. Реабілітації (60 хвилин)-350 грн.
 5. Коли laktostaze (35-45 хв) — 200 грн.
 6. Дитина від 2 тижнів-250 грн.

 

Основні показання до масажу

 • Головні болі, болі в спині, попереку, шиї
 • Невралгії, неврити, запалення сідничного нерва, параліч, артрит
 • Порушення моторики товстої кишки, GU (ремісії)
 • Бронхіальна астма, бронхіти, пневмонія
 • Хвороби серця
 • Після травми (вивихи, переломи, і т. д.)
 • Коли переломи зцілення фаза
 • Гіпо-артеріальна гіпертензія
Дренажу масаж MassazhOtdelno дренажні варто зазначити, що ми використовуємо і вид масажу дренаж масаж, яка була дуже ефективною на ранніх стадіях, варикозне розширення вен. Він виконує функцію медичних та косметичних.
Загальний класичний масаж

Загальний класичний масаж

 

Лікувальні масажні процедури здійснюються як для окремих частин тіла і масаж, залежно від того, що призначені лікарем. Лікувальний масаж сесій, які призначених лікарем. Особливих випадках Лікувальний масаж-для пацієнтів до ліжка. 

Мануальна терапія Ручний terapijaManualnaja терапія це фахівці високої кваліфікації і тільки з спеціальної освіти, підтверджена сертифікатами. Цей вид масажу має чудовою ефективністю в різних захворювань хребта.
Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж. Всі відомі бажання жінок є красиве тіло, щоб бути стрункою і оздоблення. Але її застосування дає не тільки естетичний результат, робить шкіру ідеально рівно і економити не тільки на «апельсинової кірки», також від тіло токсинів і відновлює гормонального балансу. 

Які види масажні процедури, які ми можемо запропонувати?

Ми всі знаємо про переваги масажу. Його вплив на організм не може бути переоцінена. Вона забезпечує тонізуючий, лікувальний і зцілення вплив на організм. Promassazhirovannye частини тіла з киснем краще поставляються активізує обмінні процеси в клітинах шкіри, відновлює зв'язок і суглобів тканини. До того ж масаж активних і ефективно використовується з міркувань естетичний Повертаючись молоді та еластичність тіла. Тому ми шукаємо масаж в Києві, не тільки для того, щоб дати tone тіла й краси, і це часто пов'язано з захворювань, які потребують масажними процедурами. Масаж застосування ефектів в органах і тканинах організму людини від руки. Звичайно, вибір масажист, особливо чужий, завжди пов'язана з певним ризиком. Кваліфікація, досвід, огляди все це дуже важливо. Відвідування масажист в медичних закладах та масажні кабінети, пов'язаних з якийсь дискомфорт і втрати часу. Ми будете почувати себе набагато комфортніше і впевненіше, якщо ви замовити сеанс масажу в домашніх умовах. Наш Центр сімейної медицини "Медсестри" пропонує послуги кваліфікованих і досвідчених масажистів в домашніх умовах і в офісі (з портативних масажний стіл).

Про масаж з «Центру сімейної медицини медсестра»

Окрему замітку SLA для наших пацієнтів. Наші спеціалісти постійно підвищення їх професійного рівня та кваліфікації для масажу в домашніх умовах Києва, було зроблено максимальної якості та ефективності. Будь-який вид масажу базується на конкретного пацієнта і хвороби. Про ціни. Наші ціни на послуги масажу в Києві, нічим не відрізняється від середньої ціни в місті, але вони набагато demokratichnej, ніж елітних клінік, рівень кваліфікації та досвіду терапевти масажу не нижче. Вибір вид масажу і кількість сеансів, ви можете отримати індивідуальні знижки. Всі процедури вдома, буде проходити в знайомий і зручним для вас. Замовити сеанс масажу їжи до дому Київ в наш Центр сімейної медицини легко. потрібна цитатою або контакту з нами по телефону для контакту. Ми працює 24 години на добу і прийняти вашу заяву на виконання негайно.

Залишатися здоровими і не хворіють, пам'ятайте: хороший масаж підсилює імунну систему! – Наш коллектив массажистов

Відео "Лікувальний масаж"