(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Лікувальний масаж в Києві

Пропонуємо Вам всі види лікувального масажу, при хворобах опорно-рухової системи, після травм, функціональними захворюваннями хребта та іншими хворобами, при яких рекомендовані масажні процедури. Профілактичний масаж для тих людей, робота яких пов’язана з малорухомої діяльністю, наприклад, робота за комп’ютером, ми можемо запропонувати профілактичний масаж, щоб уникнути остеохондрозу, будь-яких зон хребта і больових синдромів.

Вартість послуг масажу (Київ)

 1. Загальний масаж (30-45 хв.)-550 грн.
 2. Дренажний  (30-45 хв.)-450 грн.
 3. Антицелюлітний масаж (60 хв.) -500 грн.
 4. Реабілітація (від 60 хвилин)-550 грн.
 5. При лактостазі (35-45 хв) — 400 грн.
 6. Масаж одного відділу (спина, груди ,поясниця) 30 хв. – 450грн.
 7. Масаж однієї кінцівки (рука, нога, 20 хв.) – 250грн.
 8. Дитячий від 2-х тижнів – 400грн.

Основні показання до масажу

 • Головні болі, болі в спині, попереку, шиї
 • Невралгії, неврити, запалення сідничного нерва, параліч, артрит
 • Порушення моторики товстої кишки, ЯХШ (ремісії)
 • Бронхіальна асма, бронхіти, пневмонія
 • Хвороби серця
 • Після травми (вивихи, переломи, і т. д.)
 • При переломах в стадії загоєння
 • Гіпо-артеріальна гіпертензія
Дренажний масаж Окремо варто зауважити, що нами застосовується і такий вид масажу, як дренажний масаж, який дуже ефективний на ранніх стадіях варикозного розширення вен. Він виконує як лікувальну, так і косметичну функцію.

Загальний класичний масаж

Загальний класичний масаж

Лікувальні масажі проводяться як для окремих ділянок тіла, так і загальний масаж, в залежності від того, що призначив лікар. Лікувальний масаж проводиться сеансами, кількість яких призначено лікарем. Особливі випадки лікувального масажу – для лежачих хворих.

Мануальна терапія Мануальная терапия – ее проводят специалисты только высокой квалификации и имеющие специальное образование, подтвержденное сертификатами. Данный вид массажа имеет отличную эффективность при различных заболеваниях позвоночника.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж. Все відомо прагнення жінок, мати гарне тіло, бути стрункою і підтягнутою. Але його застосування дає не тільки естетичний результат, роблячи шкіру ідеально гладко, і позбавляючи не тільки від «апельсинової кірки», з організму також виводяться токсини, і відновлюється гормональний баланс.

Які види масажних процедур ми можемо запропонувати?

Всі ми знаємо про користь масажу. Його вплив на організм важко переоцінити. Він має загальнозміцнювальну, лікувальний і цілющий вплив на організм. Промасажувати ділянки тіла краще забезпечуються киснем, активізуються обмінні процеси в клітинах шкіри, відновлюються зв’язки і тканини суглобів. Крім цього масаж активно і ефективно застосовується в естетичних цілях, повертаючи молодість і пружність тіла. Тому ми шукаємо масаж Київ, щоб не тільки надати організму тонусу і краси, а найчастіше це пов’язано із захворюваннями, які вимагають масажних процедур. Масажі – застосування впливу на органи і тканини людського організму за допомогою рук. Звичайно, вибір масажиста, особливо незнайомого, завжди пов’язаний з певним ризиком. Кваліфікація, досвід, відгуки – все це має важливе значення. Відвідування масажиста в лікувальних закладах і масажних салонах, пов’язане з деяким дискомфортом і втратою часу. Ми будемо відчувати себе набагато комфортніше і впевненіше, якщо замовимо масаж додому. Наш центр сімейної медицини «Медсестра» пропонує Вам послуги кваліфікованих і досвідчених масажистів на дому і в офісі (з портативним масажним столом).

Про масаж від фахівців центру сімейної медицини «Медсестра»

Окремо хочемо зауважити про рівень обслуговування наших пацієнтів. Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень і кваліфікацію, щоб масаж на будинок Київ, був виконаний максимально якісно і ефективно. Будь-який вид масажу проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта і захворювання. Про ціни. Наші ціни на масажі в Києві, не відрізняються від середніх цін по місту, але вони набагато демократичніше, ніж ціни елітних клінік, а рівень кваліфікації і досвіду масажистів не нижче. Вибираючи тип масажу і кількість сеансів, ви можете отримати індивідуальні знижки. Проведення всіх процедур масажу на будинок, буде проходити в звичних і комфортних для вас, умовах. Замовити масаж на будинок Київ в нашому центрі сімейної медицини нескладно. потрібно залишити заявку або зв’язатися з нами за телефонами для контакту. Ми працюємо цілодобово, і приймемо вашу заявку до виконання негайно.

Будьте здорові і не хворійте, пам’ятайте: масаж добре зміцнює імунну систему! – Наш колектив масажистів

Відео “Лікувальний масаж”