(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Катетеризація сечового міхура в домашніх умовах

Процедура установки може знадобитися катетера для діагностичних цілей, ця процедура проводиться для забору сечі для аналізу. Сеча, витягнуті таким чином стерильні, яке дозволить вам стабільно отримувати найбільш точні результати аналізу. У деяких захворювань катетер вставляється встановити наркотики в сечовий міхур. Таку процедуру можна проводити в домашніх умовах, просять про допомогу до вихідних уролог. Виконати це процедура є надзвичайно складним і є високий ризик поставити інфекції, оскільки процедура вимагає збільшення безпліддя.

Складність процедури:

Катетеризація сечового міхура у чоловіків, більш складною процедурою, ніж жінки. Принцип введенням же чоловіків, однак, уретри є більше часу. Для успішної інсталяції катетер вкрай важливо, щоб пацієнт був спокійним і був лікар з довірою, тому вам необхідно подзвонити професіоналу. Правила проведення процедури встановлення дуже важливо, щоб спостерігати, без знання справи може призвести до значної шкоди здоров'я. Ця процедура є відповідальність медсестра медсестра.

Катетеризація сечового міхура у чоловіків може необхідно додатково коли не сечовипускання, більше половини дня. Це можуть бути пов'язані з запальних процесів, Пухлина сечового каналу або наявність каменів у нирках. Часто чоловіки не хочуть, щоб звернутися до лікаря при перших ознаках проблеми з роботою сечового міхура. Уролог, викликані будинку, зможе допомогти пацієнтові.

 

Вартість послуг катетеризації в Києві

  1. O жінок-250 грн.
  2. Встановлення тимчасові катетера у жінок-250 грн.
  3. Чоловічий катетеризації-250 грн.
  4. Установка тимчасові катетера для чоловіків-250 грн.

Використання катетерів для сечовипускання

Наявність сучасних м'які катетери, різних розмірів і модифікацій робить процес безболісний, пацієнт може відчувати тільки деякий дискомфорт. Труби катетер повільно вводять в пеніс в її сечі. Після того, як цей процес зупиняється. Катетер має два або три гілки з основною пробка для зливу сечі, впровадження повітря для фіксації трубки і введення препаратів. Це важливо для підтримки стерильності при проведенні процедури, лікар повинен носити стерильні рукавички і запобігти бездіяльність зовнішнього краю трубки в контейнер для сечі. Катетеризація може бути подовжений, безпеки катетера, залежно від виду матеріалу, і виробництво повинні бути замінені. Спеціальні medtehniku можна побачити тут. використання періодів, призначені порушувати лікаря недійсним. Катетер догляд вдома дуже важливо, жорстоке поводження облицюванням приєднання вторинної інфекції. Визначна пам'ятка уролог. Лікар буде можливість помітили будь-які зміни в часі запальної природи, подача від уретри за межами катетер, зростання температури і на spazmoliticheskuju і протизапальну терапію. Самоврядування вилучення і миття катетер може мати серйозні наслідки. Під час інсталяції катетера протягом тривалого часу на трубку усередині сечового міхура заповнені з повітря на невеликий bolonchik щоб переконатися, що катетер не впав. Витягніть катетер, ні в якому разі не можна, це може призвести до розриву труби.

Особливості катетеризація сечового міхура у жінок

Катетеризація сечового міхура жінками відрізняється тільки введення, силу фізіологічних особливостей. На запалення або переповненому сечового міхура ходів пацієнта дуже хворобливе рішення назвати уролога вдома вирішить проблему. Такі захворювання як анестезії не дає жінка очищувати сечового міхура і супроводжується гострий біль. Викликані уролога може допомогти жінка. Успішні катетеризація сечового міхура жінками залежить не лише вміння лікаря, як показує практика, щоб пояснити її процес і в даний момент, де ви повинні бути терплячими. Важливо, що якщо ви відчуваєте біль під час введення жінка тихо повідомили лікарів і не робити різких рухів. Введення процедура займає менш ніж хвилину, катетери жіночі трохи коротше, ніж чоловіки, це пов'язано з анатомічних особливостей. Жінка можна установити катетера протягом тривалого часу в післяопераційному періоді, якщо хірургічне втручання в органах сечовипускання, їх лікування та реабілітації. Жінка може залишити лікарні, надається можливість організувати якісне катетера догляд на дому за допомогою відвідування лікаря уролог. Видалити катетер може бути тільки на призначенням лікаря і під його допомоги. Не забувайте, що катетер має застібки.

При заміні катетер має бути стерильні, промивання катетер і всі предмети, що входять в контакт з нетримання conduit мусять бути виконані професійно, за допомогою спеціальних інструментів.