(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Оренда інвалідних колясок

На візку є незамінним роду медичних розладів, опорно-рухового апарату і в реабілітації після хірургії та хвороб. Для багатьох людей придбання дорогих медичного обладнання є не тільки дорогий, але іноді і невиправданими дій, особливо коли відновлення організму. З цією метою компанія CSM "Медсестри" надає послугу найму (оренди) медичного обладнання: пішоходів, Інвалідні коляски, медичні ліжка, функціональні й гігієнічні обладнання та витратні матеріали. Ви можете орендувати інвалідний візок виробництва ЕМ, у Київ для тільки 600 грн/міс., адресу доставки в межах Києва грн, 200 грн. або пікап з Санкт Office. Івана Франка, 3 

Naprokat економіка екранного меню

                         Екранне меню екранного меню коляска економіки візку тисячоліття chrome коляска ЕМ модерн

 1. Підлокітники з стопор, довга форма
 2. Легко миється! Шматок тканини знімні
 3. Спинки і сидіння (тканини частина) -100% neylon
 4. Вага коляски: 15,5 кг
 5. Максимальне навантаження: 110 кг

 1. Складная коляска формі і за його межами
 2. Особлива форма посиленої підлокітники (легко пересаджувати)
 3. Незалежні з регульованою підставкою може бути зростання під підніміть і стріляти
 4. Додаткову функцію встановити додаткову плату. San концерт. Устаткування екранного меню

 

 

 1. Складная візку коляска для приміщень і вулиці
 2. Сталевий каркас коляска
 3. Легко миється, легко очистити
 4. Знімні підставку для ніг і незалежні з регульованими
 5. Максимальне навантаження: 130 кг

 

Вартість оренди-600 грн. / місяць, доставка в Києві грн, 200 грн.

Всі коляска у відмінному стані технічні та візуальних
Выбор инвалидной коляски
Лучшая цена аренды на инвалидные коляски
Отличное состояние колясок

Інвалідного крісла в оренду

Ми пропонуємо оформити замовлення на оренду інвалідному візку, тому що вона не тільки буде відновлення, але врятує вас від необхідності для зберігання вже непотрібні обладнання після закінчення курсу лікування. Крім того, take візку оренда, часто набагато вигідніше. Згоден, виглядає набагато привабливіше перспектива тимчасове користування High-End коляски, ніж купувати дешеві обладнання, використання яких не передбачається.

Знайти якість візку в Києві це простіше, ніж ви думаєте: просто зв'яжіться з нашими фахівцями для таких телефонів! Ми не тільки допоможе вам з реєстрацією на візку оренда, але також порадити виділення Ортопедичне обладнання, допомогти з доставкою і, звичайно, забезпечити контроль якості продукції, а також інструкції для забезпечення вашої безпеки під час його використання. Окремо, ми хотіли б відзначити, що наш сайт представляє в коляску лише від виробників, перевірені, надійність яких підтверджена наявність документів відповідності вимогам державного стандарту.

Після того як ви переваги оренди досить дорогим Ортопедичне обладнання, в порівнянні з його придбання, ми вважатимуть це за необхідне для перелічення кілька варіантів, за допомогою яких можна визначити, чи модель ви інвалідного крісла для вас.

Інвалідні коляски на продаж

При необхідності, ви можете придбати новий коляски за вигідною ціною. Наші продукти представлені тут нас телефонують і задають. що коляска або інших medtehniku, ви повинні купити.

Care-for-Sick-Our-vocation-1

Що звернути увагу при виборі інвалідному візку?

Рух інвалідному візку у Києві (і в будь-якому великому місті), на жаль, пов'язані з подолання деяких перешкод. Тому перед тим, як ви оренда на такі нестандартні ТЗ, необхідно проаналізувати середу, з яким вам необхідно зв'язатися з. Оскільки в основному середу міський-житель ареали своєї квартири, спочатку при виборі вашу коляску слід враховувати ширину Дорвей, інакше ви просто заборонити себе в одній кімнаті. Другий момент є існування ганок ліфтами і пандусами, тут все ще раз залежить від ширини. Якщо у вас автомобіль, ви також можете перевірити можливі транспортування вашого тимчасового автомобіля в своїх стовбурах. Але Найважливішою передумовою вашу зручні співіснування з інвалідному візку належного самооцінки: не бути занадто самовпевнено, не намагайтеся здатися сильніше, ніж ви. Краще знати заздалегідь, скільки часу вам буде доступний отримати допомогу, і таким чином налаштувати ваш режим дня. І звичайно, розмір вагонів і параметрів визначаються користувачем. Нижче наведено важливі тільки два значення: розмір одягу і ваги. Наші консультанти допоможуть вам співвідносяться персональні налаштування з параметрами різних моделей з дитячими колясками а також враховують індивідуальні особливості фігури.

У нашому магазині представлений різноманітність типів колясок. Деякі з візку призначений для критий використання. Такі моделі мають легкосплавні диски, а офіс здійснюється вручну. Зверніть увагу на підлокітники і ноги підтримує: простіше, якщо б по-перше, регульована, і друга – навісні або знімних.

Більш дитячі коляски може бути застосована в камері задоволення. Ви можете керувати як самостійно, так і за допомогою супроводжують. Моделі зазвичай містять колеса поліуретанові, колеса, підлокітники і підставкою це коляски є знімним, що дозволяє вам не тільки легко трансплантіровани, але і транспортні візку в автомобілі. Більшість сучасних моделей створюються за допомогою інноваційна система, що полегшує прокручування коліщатка Handrim та збереження свої сили для прогулянок довше. Залежно від ваших потреб ми також можемо запропонувати коляски з регульована спинка кут підніжок і пристрій для запобігання перекидання.

Кожна модель з широкого спектру інвалідних колясок, запропоновано вашій увазі на нашому сайті, представляє єдність стильним дизайном і передові матеріали, інноваційні рішення, форми, забезпечує ваш комфорт під час її використання.

Щоб не бентежити собі більше в ситуації з обмеженою рухливістю, використовувати можливість організувати прокат автомобілів інвалідному візку і реабілітаційний період не залишить в пам'яті неприємні відчуття безпорадності і буде асоціюватися лише на особливою любов'ю і турботою для ваших близьких.