(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Інвалідний візок напрокат

Інвалідний візок – це незамінний вид медтехніки при порушеннях опорно-рухового апарату і при реабілітації після операцій і перенесених захворювань. Для багатьох людей придбання дорогої медтехніки є не тільки дорогим, але іноді і невиправданим дією, особливо при відновленні організму. Для цього компанія ЦСМ “Медсестра” надає послугу з прокату (в оренду) медичної техніки: ходунки, інвалідні коляски, функціональні медичні ліжка і санітарно-гігієнічне обладнання та витратні матеріали. Ви можете взяти напрокат інвалідний візок виробництва OSD в Києві всього за 600 грн / міс., Адресна доставка по Києву – 200 грн. або самовивезення з офісу вул. Івана Франка, 3

OSD economy naprokat

Коляска OSD economy

OSD millenium3chrome naprokat

Коляска OSD millenium-chrome

OSD-modern naprokat

Коляска OSD-modern

 1. Підлокітники з фіксацією, форма подовжена
 2. Легко чиститься! Знімна тканинна частина
 3. Спинка і сидіння (тканинна частина) – 100% neylon
 4. Вага візка: 15,5 кг
 5. Максимальне навантаження: 110 кг

 

 1. Складна форма коляски, всередині і поза приміщенням
 2. Спеціальна поліпшена форма підлокітників (зручно щоб пересаджувати)
 3. Незалежні з регулюванням під зростання підніжки, можна відкидати і знімати
 4. Додаткова функція установки доп. сан-гіг. обладнання OSD
 1. Складна інв.візка для приміщень і вулиці
 2. Сталева рама коляски
 3. Легка в догляді, проста в очищенні
 4. Підніжки знімні і незалежні з регулюванням
 5. Максимальне навантаження: 130 кг

Вартість оренди – 600 грн. / місяць, доставка по м.Київ – 200 грн.

Всі коляска у відмінному стані технічно та візуально
Вибір інвалідної коляски
Краща ціна оренди на інвалідні візки
Відмінний стан візків

Інваліднмй візок в оренду

Ми пропонуємо оформити замовлення на оренду інвалідного візка, адже це не тільки посприяє видужанню, але і вбереже вас від необхідності зберігати вже непотрібне обладнання після закінчення курсу лікування. Крім того, взяти інвалідний візок напрокат часто набагато вигідніше. Погодьтеся, набагато привабливіше виглядає перспектива тимчасового використання коляски високого класу, ніж покупка дешевого обладнання, повторне застосування якого не передбачається.

Знайти якісну інвалідну коляску в Києві простіше, ніж вам здається: просто зверніться до наших фахівців за вказаними нижче телефонами! Ми не тільки допоможемо вам з оформленням інвалідного візка напрокат, а й надамо з питань підбору даного ортопедичного устаткування, допоможемо з доставкою і, безумовно, надамо гарантії якості пропонованої продукції та інструкції, що забезпечують вашу безпеку при її використанні. Окремо нам хотілося б відзначити, що на нашому сайті представлені коляски тільки від перевірених виробників, надійність яких підтверджена наявністю документів відповідності вимогам державного стандарту.

Визначившись з перевагами оренди досить-таки дорогого ортопедичного устаткування в порівнянні з його придбанням, ми вважаємо за необхідне перерахувати ряд параметрів, за якими ви зможете визначити, чи підходить вам дана модель інвалідного візка саме вам.

Інвалідні візки на продаж

При необхідності, ви можете придбати потрібну Вам нову коляску за вигідною ціною. Наші товари представлені здесь.Звоніте і питайте яку коляску або іншу медтехніку Вам потрібно купити.

Care-for-Sick-Our-vocation-1

На що звернути увагу при виборі інвалідного візка на прокат?

Пересування на інвалідному візку в Києві (та й в будь-якому іншому великому місті), на жаль, поки пов’язано з подоланням деяких перешкод. Тому перед тим, як оформити оренду на настільки нестандартне засіб пересування, вам необхідно проаналізувати середу, з якої ви будете контактувати. Так як в основному середовище проживання міського жителя – це його квартира, в першу чергу при підборі коляски слід враховувати ширину дверного отвору, інакше ви просто заборону себе в одній кімнаті. Другий пункт – наявність у вашому під’їзді ліфта і пандусів, тут все знову ж таки залежить від ширини. Якщо у вас є автомобіль, не зайвим буде перевірити, чи можлива транспортування вашого тимчасового засоби пересування в її багажнику. Але найважливішою умовою вашого комфортного співіснування з інвалідним візком полягає ваша адекватна самооцінка: не будьте занадто самовпевнені, не прагніть здатися сильніше, ніж ви є. Краще заздалегідь знати, в який час вам буде доступна стороння допомога, і в зв’язку з цим скорегувати свій режим дня. І звичайно, розміри коляски обумовлюються і параметрами самого користувача. Тут важливі лише дві величини: розмір вашого одягу і вага. Наші консультанти допоможуть вам співвіднести особисті параметри з параметрами колясок різних моделей, а також врахують індивідуальні особливості фігури.

У нашому магазині представлено все розмаїття типів колясок. Деякі з інвалідних колясок призначені виключно для використання в приміщенні. У таких моделей колеса литі, а управління здійснюється вручну. Звертайте увагу на підлокітники і ножні опори: зручніше буде, якщо перші – регульовані, а другі – відкидні або знімні.

Більш універсальні коляски – кімнатний-прогулянкові. Керувати ними можна як самостійно, так і за допомогою супроводжуючого. Моделі зазвичай оснащені пневматичними колесами, а колеса, підлокітники і підніжки такої коляски – знімні, що дозволяє не тільки легко пересадити людини, але і транспортувати коляску в автомобілі. Найсучасніші моделі створені з використанням інноваційної системи Handrim, що полегшує прокручування коліс і заощаджує ваші сили для більш тривалих прогулянок. Залежно від ваших потреб, ми можемо також запропонувати коляски з регульованим нахилом спинки, кутом підйому підніжок і пристроєм, що запобігає перекидання.

Кожна модель з широкого асортименту інвалідних колясок, запропонованого вашій увазі на нашому сайті, є єдність інноваційних рішень, стильного дизайну і передових матеріалів і форм, що забезпечують ваш комфорт під час її використання.

Для того, чтобы не стеснять себя еще больше в ситуации ограниченной двигательной активности, воспользуйтесь возможностью оформить инвалидную коляску напрокат, и период реабилитации не оставит в памяти неприятного чувства беспомощности, а будет связан лишь с особенной любовью и заботой ваших близких.