(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Ін’єкції вдома (ін’єкції в Києві)

Ін’єкції в будинку внутрішньом’язових, внутрішньовенне, підшкірної ін’єкції, встановити крапельницях вдома професійний, доступний та швидка вигідно!

Актуальне питання на сьогоднішній день – уколи на дому. Практично кожна людина стикався з такою потребою, як проходження курсу з використанням ін’єкційних препаратів, виконання щеплення дитині, постановка крапельниці та ін. Але, далеко не завжди можна знайти час і можливість для відвідування клініки.

Що ж робити в цьому випадку? Запрошувати сусідку або знайому? Ні в якому разі! Укол (ін’єкція) – це серйозна маніпуляція і недосвідчена людина може помилитися і в дозуванні ліки і в правильності виконання уколу, що загрожує серйозними наслідками. Є препарати, які вводяться тільки внутрішньовенно або тільки внутрішньом’язово, в разі помилки незворотні наслідки, до того ж, дуже багато правил введення ліків, якими користуються саме професійні медсестри. Якщо вам або вашим домочадці потрібно зробити уколи, то наша компанія пропонує послуги саме професійної медсестри. Просто зателефонуйте нам і замовте послугу. Фахівці готові надати допомогу в будь-який час доби 365 днів на рік.

Переваги виклику медсестри додому:

 • Немає потреби поспішати в клініку і вистоювати в чергах.
 • Непотрібно лягати в стаціонар, якщо приписаний постільний режим і внутрішньовенні уколи.
 • Виклик медпрацівника додому дозволяє провести процедуру в спокійній звичній для хворого обстановці, що допомагає якнайшвидшому одужанню.
 • Діти і літні люди складно переносять поїздки в поліклініку, тому уколи на дому – це те, що збереже нервову систему в спокої.
 • Якщо у людини ослаблений імунітет, то він може «підхопити» в стінах лікарні якийсь вірус, що посилить основне захворювання.

Вартість послуг ін’єкцій в Києві

Обробка послуги медсестри вдома включає в себе:

 1. Зробити укол внутрішньом’язово або внутрішньовенно
 2. Поставити крапельницю на дому

Розцінки на роботу медсестри за викликом на будинок:

 1. В/м ін’єкцій (внутрішньом’язових) — 150 грн.
 2. Вкл/в ін’єкції (внутрішньовенно) — 200 грн.
 3. Крапельниці (90 хв) — 300 грн.
 4. Крапельниці (понад 90 хв.) – 350 грн.
За умови замовлення маніпуляцій курсом і відразу оплати на карту за реквізитами знижка – 10%

Крапельниця на дому в Києві

Крапельниця на дому – це популярний вид послуг, при яких здійснюється виїзд медсестри або фельдшера додому до пацієнта, коли перебування в стаціонарі затруднено.Часто лікарі призначають крапельниці не тільки пацієнтам, які перебувають в стаціонарі, а й хворим, які знаходяться вдома. Крапельниці дуже ефективні, коли у пацієнта порушений водно-сольовий баланс організму, наприклад, при сильній блювоті, проносі, кровотечах, при багатьох захворюваннях травної, нервової, серцево-судинної та др.сістем і т. Д. Проте, ставити крапельницю повинна досвідчена (маніпуляційна) медсестра, дуже багато нюансів при постановці крапельниці, особливо літнім людям і всім, у кого вже покарбовані вени, є супутні судинні захворювання і в інших випадках, так як досвідчена медсестра завжди дбає про венах пацієнта, в які ще н адо буде потім колоти.

Процес постановки крапельниці на дому:

 1. Медсестра зарядить крапельницю по стандарту заповнення системи для внутрішньовенних вливань і працює відповідно до правил асептики / антисептики;
 2. Надійно зафіксує голку в вені (зазвичай фіксують пластиром з ватою);
 3. Медсестра контролює введення призначених лікарем препаратів, швидкість введення(для різних ліків різна швидкість, виражається крапель в хвилину);
 4. Спостерігає за станом пацієнта, не допускає ускладнень (патьок, біль і ін.) І роботи системи крапельниці;
 5. Знімає крапельницю, утилізує витратні матеріали (попередньо потрібно замочити в дез.растворе, тому утилізацією займуться родичі / доглядальниця хворого пізніше).

Під час введення або правильніше буде сказати, при вливанні (інфузії) препаратів, можуть виникнути побічні ефекти і реакції: наприклад, голка може відійти, якщо пацієнт поворухне рукою наприклад. Медсестра знає, що робити у разі виникнення побічних ефектів або ускладненнях при внутрішньовенних ін’єкціях, вживе всіх заходів з профілактики або усуне причини можливих проблем, прийме рішення про подальші дії і надасть допомогу.

Звертаємо Вашу увагу, хоч крапельниця на дому і робиться поза лікарняними стінами, але ставиться тільки за призначенням лікаря з відповідним документом. Ви завжди можете зателефонувати до нас або прийти в офіс і ми підкажемо як діяти правильно: в результаті повинен виграти пацієнт і отримати якісну послугу.
medsestra infusio DomuKak піпетки робити внутрішньом’язових ін’єкцій?[/dt_sc_h3]

Техніка внутрішньовенні ін’єкції (ін’єкційні)

Чому саме наша компанія найкраща за викликом медсестри додому?

Спеціаліст приходить в точно призначений термін і стільки раз, скільки необхідно. Уколи в Києві пропонують в будь-який зручний для клієнта час. У нас працюють кваліфіковані медсестри, що підтверджено сертифікатами, і з великим досвідом, які виконають будь-які медичні маніпуляції на високому рівні якості. Персонал працює з венами будь-якої складності. Гарантується чистота і стерильність. Медсестра повністю забезпечена необхідним обладнанням: одноразовими крапельницями та шприцами, перев’язувальних матеріалом, обеззараживающими засобами, штативом для системи, рукавичками та ін. Сумлінне ставлення до роботи, індивідуальний підхід і увагу для кожного окремого пацієнта. Доступні ціни для людей з різним достатком. Для постійних клієнтів пропонуються знижки від 5%

Доброзичлива медсестра допоможе створити сприятливу атмосферу для виконання маніпуляцій, а точний розклад і строгий медичний контроль посприяють отриманню якнайшвидшого результату від лікування.

Ми пропонуємо не тільки уколи в Києві, а й інші медичні маніпуляції. Телефонуйте, дізнавайтеся, домовляйтеся і отримуйте якісні послуги за помірну плату, завжди раді Вам допомогти!