(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Ін'єкції вдома (ін'єкції в Києві)

Ін'єкції в будинку внутрішньом'язових, внутрішньовенне, підшкірної ін'єкції, встановити крапельницях вдома професійний, доступний та швидка вигідно!

Актуальні питання в даний час знаходиться вдома ін'єкції. Майже стикався кожен таку вимогу, як звичайно, за допомогою ін'єкції, виконуючи вакцинацію дитини, крапельницею тощо. Але не завжди можна знайти час та можливість для відвідування клініки.

Що ж робити в такому випадку? Запросити сусід або знайомий? Нізащо! Ін'єкцій (ін'єкцій) є серйозні маніпуляції і необізнаних люди можуть зробити помилки та дози ліків і точність ін'єкцій, яка є загрожує серйозними наслідками. Існують ліки, які вводять в внутрішньовенно або внутрішньом'язово тільки лише у випадку помилка, незворотніми наслідками, до того ж, дуже багато правил введення лікарських засобів використовуються професійні медсестер. Якщо ви або ваші домашні робити ін'єкції, наша компанія пропонує послуги професійної медсестрою. Просто зателефонуйте нам і замовити послугу. Фахівці готові допомогти у будь-який час 365 днів на рік.

Переваги виклику медсестри вдома:

 • Немає необхідності поспішати до лікарні і стояти в чергах.
 • Не варто йти в лікарню, якщо наказано ліжко відпочити і внутрішньовенне введення.
 • Дзвінок працівника на дому дозволяє спокійним процедура знайомі пацієнта середовищем, що сприяє швидко зцілення.
 • Дітей і людей похилого віку, складно витримати похід до поліклініки, тому що ін'єкції на дому є те, що буде тримати нервової системи у спокій.
 • Якщо людина має ослабленою імунною системою, його можна підібрати "в стінах лікарні будь-який вірус, який посилить базового стані.

Вартість послуг ін'єкції (постріли) в Києві

Обробка послуги медсестри вдома включає в себе:

 1. Зробити в уприскування внутрішньом'язово або внутрішньовенно
 2. Покласти крапельниці вдома

Тарифи на роботу медсестрою на дзвінок в домашніх умовах:

 1. В / м ін'єкцій (внутрішньом'язових) — 100 грн.
 2. Вкл/в ін'єкції (внутрішньовенно) — 150 грн.
 3. Крапельниці (90 хв) — 200 грн.
 4. Крапельниці (понад 90 хв.) – 250 грн.
У разі маніпуляцій та прямого платежу дані картки знижка – 10%

Крапельне вдома в Києві

Внутрішньовенна терапія вдома є популярний вид послуг, в якому відходу медсестри або помічник лікаря на будинок для пацієнта, коли лікарні залишатися важче. часто Лікарі призначають крапельницях не тільки пацієнти, які перебувають у лікарні та пацієнтів під будинком. Крапельниці є дуже ефективним, коли пацієнт порушив водно сольового балансу тіла, наприклад, при важких блювота, діарея, кровотеча, коли багато захворювань системи травлення, нервової, серцево-судинної, т. д. і т. д. d. Однак, покласти крапельниці має досвідчених (перевантаження) медсестра, дуже багато нюансів, коли крапельницях, особливо дорослі люди, і всім, хто вже кололи з вени, немає супутніх судинних захворювань і в інших випадках, як досвідчений медсестра піклується про пацієнта вен, які потім все одно доведеться укол.

Процес постановка крапельницею в домашніх умовах:

 1. Крім стандартних IV медсестра заповнення системи для внутрішньовенного рідин та працює відповідно до правил асептики/антисептики;
 2. Надійно виправити голку в вену на (зазвичай фіксуючий лейкопластир з овечої вовни);
 3. Медсестра стежить за введення препаратів, призначених лікарем, швидкість (для різних препаратів, різні швидкості, це крапель на хвилину);
 4. Монітори стан пацієнта не дозволяє ускладнення (podtek, болю і т. д.) і крапельницею;
 5. Видаляє крапельниці, забирає витратні матеріали (раніше необхідно, щоб відпочити в des. рішення, так що розпорядженні буде родичів/медсестра пацієнта пізніше).

Під час введення, або більш правильно сказати, в ін'єкційних препаратів (вливання), може бути побічні ефекти та реакції: наприклад, голка може відходять якщо пацієнт буде ретельно розмішайте вручну для прикладу. Медсестра знає, що робити, якщо ви побічних ефектів або ускладнень внутрішньовенне введення, вжити всіх заходів, щоб запобігти або усунення причини потенційні проблеми, рішення про подальші дії і надання допомоги.

Будь ласка, зверніть увагу, хоча крапельне на зовнішній стороні будинку і зробили лікарні стіни, але є надів тільки в рецептом лікаря з відповідний документ. Завжди можна зателефонувати нам або прийти в офіс, і ми покажемо, як діяти правильно: в кінцевому підсумку повинні виграти пацієнта і отримати якість обслуговування.

 

medsestra infusio DomuKak піпетки робити внутрішньом'язових ін'єкцій?[/dt_sc_h3]

Техніка внутрішньовенні ін'єкції (ін'єкційні)

Чому наша компанія кращих за викликом медсестра вдома?

Спеціаліст поставляється в точні терміни і багато разів, скільки потрібно. Ін'єкції в Києві пропонують в зручний для клієнта час. У нас є команда кваліфікованих медичних сестер, що підтверджується сертифікатами та багатий досвід, який буде виконувати будь-яку медична маніпуляції високий рівень якості. Персонал працює з вени будь-якої складності. Гарантований Чистота і стерильність. Медсестра повністю оснащений усім необхідним: одноразові крапельницях і шприців, оздоблювальні матеріали, obezzarajivatmi означає штатив для системи, рукавички та ін. Свідомого ставлення до роботи, індивідуальний підхід і увага до кожного конкретного пацієнта. Доступні ціни для людей з різних доходами. Для постійних клієнтів знижки від 5%

Дружні медсестри допоможе створення сприятливої атмосфери для маніпуляції і точне розклад і жорсткий контроль медичних одержуватиме найшвидший результат лікування.

Ми пропонуємо не тільки в Києві, але ін'єкції та інших лікувальних маніпуляцій. Телефонуйте, побачити робити та отримувати високий рівень сервісу за розумною ціною, завжди раді допомогти вам!