(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Ходунки для дорослих в оренду без застави

Ходунки є незамінним помічником при реабілітації хворих і для інвалідів: за допомогою пацієнта людям набагато легше і безпечніше рухатися в приміщенні та на вулиці при прогулянках на свіжому повітрі. Мы предоставляем широкий выбор ходунков OSD в оренду (напрокат), а також на продаж з гарантією: шагаючі, роллери, стаціонарні. Напрокат від 1 місяця, є доставка, дзвоніть!

hodunki universalnie

Ходунки універсальні OSD

hodunki s kolesami

Ходунки з колесами OSD

dvuxurovnevie hodunki

Дворівневі ходунки OSD

 1. Висота від 76 до 98 см
 2. Ширина 50 см
 3. Глубина 43 см
 4. Вага 2,7 кг
 5. Регулируются по висоті, легко складываются
 6. Оснащені фіксаторами для переключення режимів «шагаючі-фіксовані»
 7. Мягкие прорезиненные поручни, резинові наконечники.
 1. Оснащені колесами 5”
 2. Висота від 76 до 98 см
 3. Ширина 50 см
 4. Глибина 43 см
 5. Вага 2,7 кг
 6. Максимальне навантаження 136 кг
 7. Мягкие прорезиненные поручни, резинові наконечники
 1. Особлива дворівнева конструкція
 2. Легкі і міцні
 3. Максимальне навантаження 136 кг
 4. Легкі і міцні
 5. Регулюються по висоті, легко складаються
 6. Оснащені фіксаторами для перемикання режимів «крокуючі-фіксовані»
 7. М’які накладки з ПВХ на поручнях і гумові наконечники на ніжках

Вартість оренди ходунків – 200 грн / міс.

Ходунки OSD – якісна, надійна і зручна техніка!
Продукція італійської компанії OSD тільки з легких і міцних сплавів, із застосуванням сучасних технологій поряд з невисокою вартістю завоювала популярність у всьому світі. OSD – один зі світових лідерів у виробництві медичної техніки, понад 10 років робить не тільки якісні вироби, але і застосовує інновації. Є офіційне представництво і гарантійний сервіс в Києві. Ходунки OSD – це найкраща медтехніка в своєму сегменті!
Ходунки для інвалідів і пацієнтам після операцій і при захворюваннях опорно-рухового апарату ми надаємо широкий вибір ходунків. Тут на сторінці представлені найбільш популярні моделі ходунків для дорослих. З приводу оренди ходунків або покупки ходунків у нас, Ви можете проконсультуватися з нами по телефону (044) 221-3-221 або в офісі за адресою вул.Івана Франка 3. Ми підкажемо який варіант для Вас буде оптимальним, або надамо медтехніку за призначенням вашого лікаря.
Ви можете замовити доставку ходунків OSD по Києву і оформити договір в зручному для Вас місці за 50 грн., Або безкоштовно зробити самовивіз у нас з офісу. Скажіть менеджеру які саме ходунки Вас цікавлять: ходунки для інвалідів, ходунки з колесами, ходунки крокуючі та інше. Зазвичай в наявності всі є, але якщо склад порожній, менеджер замовить для Вас нові ходунки і Ви отримаєте їх на протязі 1-2 робочих днів, телефонуйте!


Коли потрібні ходунки?

Основний арсенал звичних всім домашніх медичних пристосувань вкрай рідко поповнюється чимось новим. Більшість з нас регулярно користується лише градусником та тонометром. Але в житті бувають ситуації, коли в ході реабілітації після травми, хірургічного втручання або інсульту спектр знань про медичні пристосування і тренажерах доводиться розширювати поневоле.К наприклад, при порушенні координації рухів і складнощі з безопорним пересуванням в просторі лікарі нерідко рекомендують до застосування ходунки – ортопедичне обладнання широкого спектру дії. З їх допомогою навіть літні люди, ослаблені хворобами або проходять курс реабілітації після інсульту, цілком справляються з самостійним подоланням значних відстаней.

А при лікуванні травматичних уражень нижніх кінцівок або в період відновлення після хірургічного втручання ходунки допомагають не відчувати проблем з пересуванням під час проходження терапії. Коли виникає потреба в отриманні специфічної медичної допомоги, покупка реабілітаційного обладнання може обійтися недешево. Набагато простіше буде взяти ходунки напрокат OSD, тим більше що наша компанія пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови для короткострокової і довгострокової оренди медичного обладнання в Кіеве.Для тих, кому потрібні ходунки оренда цього медичного обладнання, безперечно, стане найкращим виходом з положення. Адже в цьому випадку ви зможете позбутися клопоту при покупці і подальшому перепродажі став непотрібним «засоби пересування», а витрати на послуги прокату будуть потрібні тільки в період використання медтехніки.

 

Ходунки OSD продаж

В нашому магазині Вы можете придбати нові ходунки OSD по чудовій ціні! При замовленні послуг з догляду за хворими діють спеціальні знижки на оренду і продаж медтехніки, телефонуйте!

 1. Ходунки универсальні – 1240 грн.
 2. Ходунки з колесами – 1140 грн.
 3. Дворівневі ходунки – 1240 грн.

Ходунки для дорослих

Ходунки для дорослих хворих, після операцій і при обмеженій рухливості

Дуже легкі і прості в зверненні, чекаємо Ваш дзвінок!

Відео-огляд ходунків OSD