(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93

Функціональна ліжко напрокат

Догляд за лежачими хворими – дуже складний і важкий процес, який може принести незручності не тільки хворій людині, а й тим, хто щодня перебуває поруч з ним. Дуже полегшує догляд спеціальна функціональне ліжко для лежачих хворих, яка відмінно підходить як для медичних установ, так і для домашнього іспользованія.Обездвіженность хворого створює певні труднощі: адже потрібно посадити його в ліжку, щоб він зміг зайняти зручну позу, нагодувати, помити, перевернути з боку на бік. В цьому випадку звичайне ліжко не дозволяє створити необхідних умов для хворого, так і оточуючим здійснювати догляд досить нелегко. Тому якщо сім’я зіткнулася з такими труднощами, то спеціальна функціональна ліжко стає справжньою паличкою-виручалочкою. Незамінна вона в сім’ях, які доглядають за людьми після інсульту, допоможе людям, що страждають від захворювань опорно-рухової сістеми.Незаменіма двосекційна ліжко в тому випадку, якщо людина з якихось причин змушений спати з піднятим узголів’ям, наприклад, через задишки.

Кровать трехсекионная на колесах

Ліжко трехсекційне на колесах

3sectionOSD

Ліжко трехсекційне OSD напрокат

Особливості функціонального ліжка (медичне ліжко)

Медична ліжко пристосоване для того, щоб забезпечити хворому та медичному персоналу більш комфортні умови для перебування хворого. Завдяки рухомий головної секції можна домогтися зручного положення для пацієнтів з будь-якими видами захворювань. Крім того, до ліжка може монтуватися надкроватний трапеція і поручні, які можуть стати в нагоді для того, щоб хворий міг самостійно сідати і міняти позу. Ліжко виконане з міцного металу, завдяки чому відрізняється довгим терміном служби. Ложе, зроблене зі сталі, витримує навантаження до 135 кілограм.

poruchni OSD

Поручні для функц.кроваті OSD

Трапеция для кровати

Надліжкова трапеція

stolikOSD

Приліжкові столик з регулюванням

Замовлення по телефону

Доставка і установка по Києву – 300 грн.

Якщо ваші фінансові можливості обмежені, то ви можете взяти функціональне ліжко напрокат. Це доцільно ще і в тому випадку, якщо людина, за яким виздійснюєте догляд, прикутий до ліжка ненадовго і лікарі дають сприятливий прогноз на якнайшвидше відновлення рухливості. Звичайно, в такій ситуації купувати функціональне ліжко, а потім продавати її на вторинному ринку, навряд чи буде хорошим варіантом. У нас ви можете орендувати медтехніку для хворих: оренда дозволить не тільки створити хворій людині комфортні, безпечні умови, а й зберегти фінансові кошти, які краще витратити на ліки та послуги лікарів. Не слід боятися, що функціональне ліжко не відповідатиме вашим вимогам: за рахунок високої міцності і якості матеріалів такі ліжка служать протягом дуже довгого часу. Якщо вам необхідна ліжко для хворих, оренда стане одним з найкращих способів заощадити і забезпечити хворій людині комфорт.

Продаж функціональних ліжок

У разі необхідності ви можете придбати зручну двосекційну ліжко: звичайно, вона зазвичай коштує дорожче, ніж звичайна, але при цьому дозволяє забезпечити хворому комфорт, наскільки це взагалі можливо. Функціональне ліжко обов’язково слід придбати в тому випадку, якщо ви проживаєте з літньою людиною, що перенесли інсульт, перелом шийки стегна або страждають від інших захворювань, які надовго позбавили його рухливості. У нас Ви можете придбати необхідну Вам модель за дуже вигідною ціною, телефонуйте!

Медична функціональне ліжко забезпечить доступ до хворого, допоможе медперсоналу правильно доглядати за хворим. Вартість якісної ліжка – від 10 тис. Грн., Ми пропонуємо Вам взяти в оренду всього за 500 гривень на місяць, допоможемо з доставкою і установкою, телефонуйте!