(044) 221-3-221 (093) 624-93-93 (068) 624-93-93
защитные функции печени

Ще одна захисна система печінки

Що виробляється в печінці при стресі?

Організм кожної людини і будь-якого іншого тваринного постійно піддається якимось пошкоджень, старіння, виникнення інфекційних, запальних і / або онкологічних захворювань. У звичайному житті людям неодмінно потрібні вітаміни, харчові добавки, мікроелементи, які діють як антиоксиданти або будівельні матеріали для синтезу потрібних організму органел.

Підтриманням енергетичного балансу займаються тіоредоксіновая і глутатіонової системи в клітинах печінки. Саме ці системи забезпечують виживання організму в стресових ситуаціях.

енергетичний баланс

Потрібні для життя протеїни

Нещодавно вчені виявили ще один прихований резервний біологічний контур, який дозволяє печінки синтезувати потрібні для життя протеїни при пошкодженні або відключенні звичних систем забезпечення життєдіяльності організму.
Дослідники штучно перервали вироблення тіоредоксіна і глутатіону в печінці лабораторних мишей і побачили, що тварини з працею, але змогли вижити. Вивчення молекулярних процесів, які відбувалися в організмах піддослідних гризунів, дозволило виявити третю антиоксидантну систему, що забезпечує життєдіяльність.

корисні протеїни

Ця система була заснована на засвоєнні печінкою метіоніну, серосодержащей амінокислоти, і подальшому синтезі протеїнів, необхідних для захисту і підтримки енергетичного балансу організму. Джерелом метіоніну є яйця, риба, горіхи і насіння різних злаків.
Виходячи з результатів дослідження, вчені підкреслюють важливість високосбалансірованного харчування людей і вважають, що лише в крайніх випадках людині потрібні особливі штучні харчові добавки

Author Info

Владимир Чуй

No Comments

Post a Comment