+38 (044) 22 13 221

Інвалідний візок напрокат: основні переваги та вигоди

В житті трапляються прикрі ситуації, коли людина втрачає можливість самостійно пересуватися і потребує сторонньої допомоги або відповідного обладнання. І його покупка цілком виправдана, якщо пацієнт має діагноз, при якому коляска буде використовуватися тривалий час (або й постійно). Але при тимчасовій втраті здатності до самостійного переміщення розумним рішенням стане взяти інвалідний візок напрокат.

Послуга необхідна, якщо треба терміново відвідати лікаря, пройти обстеження, поїхати у справах тощо. А купувати обладнання для тимчасового або рідкого використання не вигідно, адже коштує воно дорого. Наша компанія знає про цю проблему, і тому ми пропонуємо своїм клієнтам взяти інвалідний візок в оренду без застави у Києві.

Коли потрібна інвалідна коляска в оренду?

Скористатися послугою варто у наступних випадках:

  1. тимчасова втрата можливості до пересування;
  2. необхідно терміново разом з хворим покинути дім (поїздка до лікаря, у справах і т. д.);
  3. в період реабілітації, коли хворий ще слабкий.

Переваги інвалідного візка напрокат

Якщо людина не прикута до ліжка, а лиш тимчасово потребує спеціального засобу для пересування, взяти його в оренду набагато вигідніше. І ось чому:

  • економічність – ціна оренди інвалідного візка доступна для більшості сімей, чого не скажеш про покупку обладнання;
  • можна взяти в користування модель з необхідними технічними параметрами;
  • орендувати обладнання можна на необхідний для вас період;
  • немає потреби в регулярному обслуговування коляски.

Компанія “Благомир Медичний Сервіс” пропонує прокат інвалідних візків без застави. В нашому арсеналі є моделі з різними технічними характеристиками. Все обладнання сертифіковане та відповідає міжнародним вимогам, проходить регулярне обслуговування.

Доставка інвалідного візка по Києву

Якщо вам потрібен візок для інваліда в оренду, заповнюйте онлайн-форму або телефонуйте. Також у разі необхідності наш менеджер відповість на будь-які питання та допоможе підібрати оптимальний тип обладнання під ваші потреби.

Доставка здійснюється автомобілем до Вас на адресу, підйом на поверх, занос в квартиру та оформлення документів, все для Вашої зручності!

Бажаєте спростити пересування хворої людини без суттєвих витрат? Візьміть візок в оренду без застави в нашій компанії Благомир Мед Сервіс.