+38 (044) 22 13 221

Крапельниця для хворих на ковід (Covid-19)

Професійне встановлення крапельниць для пацієнтів з Ковід вдома – максимальна ефективність та повна безпека

Не секрет, що COVID-19 на початковій стадії може виявлятися як звичайний ГРІП або ГРВІ. Щоб убезпечити себе, важливо перебувати під наглядом фахівця. З іншого боку, щоб запобігти поширенню вірусу, необхідно дотримуватися запобіжних заходів і залишатися вдома на самоізоляції. Як же поєднати ці дві важливі умови?

Крапельниця для хворих на кровід (Covid-19)

При діагностуванні COVID-19 лікарі часто прописують препарати для внутрішньовенного краплинного введення, при цьому стан хворого дозволяє відмовитися від госпіталізації. У такому випадку виконувати маніпуляції можна вдома, просто замовивши виклик медсестри. Важливо довірити процедуру медпрацівнику, щоб провести її правильно та уникнути ускладнень.

Крапельниця є м’якою еластичною трубкою певної довжини, на кінцях якої розташовуються голки. Система також оснащена регулюючим клапаном (невелике рифлене колесо). При використанні одна голка вставляється в резервуар із препаратом, а друга вводиться у вену. Крапельниця застосовується за необхідності прискореної та потужнішої дії лікарських складів за рахунок чого досягається тривалий терапевтичний ефект.

Показання та рекомендації до постановки крапельниці вдома

Для всіх пацієнтів з коронавірусом терапевтичний курс розробляється лікарем, що індивідуально лікує. Обов’язково враховується стадія захворювання, складності перебігу, супутні патології та інше.

У деяких випадках при виявленні Ковід допускається лікування вдома, за умови, що пацієнт не входить до групи ризику. Такий дозвіл (рекомендацію на самоізоляцію) може надати лише лікар. При цьому одним із основних методів введення ліків часто є крапельниці (інфузійна терапія). Їх також ставлять за таких станів:

  • висока температура тіла, яка не піддається зниженню;
  • інтоксикація організму;
  • ускладнення з боку внутрішніх органів;
  • необхідність зменшення симптоматики (полегшення стану хворого);
  • посилення ефекту терапії.

Самостійно ставити крапельниці категорично забороняється. Відсутність знань та досвіду може призвести до серйозних і навіть трагічних наслідків.